CADe Simu Otomatik Kumanda çizim Programı

cofaso 6.1 kullanın.bu çok basit bi prg..neden boşuna uğraşıyosunuzki..tabii yinede ekleyen arkadasa teşekürler

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
evet DUPISK dogru soyluyor bende ekts kullaniyorum istediginizi cizebiliyorsunuz ve calisitirdiginizda hatayi soyluyor ben suanda onunla calisiyorum ve cok memnunum,sizede tavsiye ederim....

emeğine sağlık ama EKTS gibi değil ekts'de çizgiyi düzeltebiliyorsun bunda yok ve arkadaşların anlattıpı tüm sorunlar mevcut

cade simu proğramını nasıl indirebilirim

cadeyi indirmeyi bir şekilde başardım ancak program dondu napmalıyım acil cvp lütfen

slm arkadaşlar proğramı yükledim yanlız dosyaları açamıyorum şifrelenmiş ve verdiği şifreyide tanımıyor yani açmıyor biri yardımcı olabilirmi? tşkler

bana biri düzgün bir program söylesin dişimi kırıcam ekts güzel amam kütüphane kısmı yeterince gelişmemiş cade simu kütüphanesi iyi ama oda berbat doğru dürüst çalışmıyor

ya arkadaşlar yaptığım devre çok ufak çıkıyor ne yaptıysam büyütemedim bana bi yardımcı olsanız

deneyelim bakalım ekts daha anlaşılır gibi ama denemek lazım

Forum istatistikleri

Konular
128,155
Kullanıcılar
449,900
Son üye
adidas2131

Yeni konular

Geri