CADdy programında yazdırma sorunu

elek

Profesyonel Üye
Yazdır komutunu verince kağıdın köşesinde ufacık bir şekil çıkıyor.Scale ayarları 0,0 olarak duruyor.
Bu ayarda kağıda sığdırması gerekmiyor mu?Cevaplar için şimdiden sağolun.

Bende de aynı problem var. Gerçi sizde denemişinizdir ama önce Pdf creater 'a atıyorum, birkaç kere üst üste deneyince tam kağıda print ediyor. Daha sonra hardcopy alıyorum.
Bu sitedeki full fakat eski versiyon ile çalışıyorum. Kütüphanesi çok zayıf ve pano montaj plakası dizaynı yapamıyorum. Elinde daha üst versiyon veya kütüphaneleri olan varmıdır?

Programın kütüphanesi çok geniştir. Pano dizaynı için rayların ortasına malzemeleri koymanız gerekiyor.

Programın lisanslı versiyonunda ise onlarca markanın yüzlerce malzeme modeli ve kodları bulunmaktadır.

merhaba arkadaşlar caddy ile ilgili sorunlarınızı okudum. malzemeleri kağıda çalışma sayfasına yerleştirdiğinizde mi sorun oluyor yoksa komple projeyi çıktı aldığınızda mı sorun oluyor ? yardımcı olabilmem için soruyorum

yazdıgım elektrik şemasını pdf olarak ve direm yazdırmak istiyorum ama hep tek sayfa alıyor yardımcı olursanız sevinirim

komple projeyi çıktı aldığımda sorun oluyor yardımcı olursan sevinirim

Programın kütüphanesi çok geniştir. Pano dizaynı için rayların ortasına malzemeleri koymanız gerekiyor.

Programın lisanslı versiyonunda ise onlarca markanın yüzlerce malzeme modeli ve kodları bulunmaktadır.
o malzemeleri raya nasıl yerleşticeğiz bir türlü yapamıyorum yardımcı olursanız sevinirim

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,600
Son üye
psychedelic

Yeni konular

Geri