CADdy++ Programı ?

Selamun aleyküm arkadaşlar ve değerli ustalar CADdy++ Programı ile çizilmiş çeşitli projelere inceleme amaçlı ihtiyacım var elinde olanlar ticari amaçlı olmayanlarını paylaşabilirmisiniz özellikle malzemelerin dizilişi kullanım alanlarına göre isimleri ve projelerde seçimi hakkında biraz bilgi lazım da...
Ben bitane çizdim doğru mu yanlış mı bilmiyorum işi bilen arkadaşlar bir inceleyip görüşlerini bildirirlerse çok memnun olurum...

Ekli dosyalar

• DENEME CADDY.rar
    147.4 KB · Görüntüleme: 494
eğer caddy için diyorsan caddy++ yazılımının malzeme dizilişi gibi bir özelliği yok fakat umumi anlamda soruyorsan yardımcı olabilirim.

kullanım alanlarına göre ismini biraz açarmısın?
projelerde seçimi neye göre seçmek istiyorsun.
yazılımını açamadım şu an pc de yok program ama sen aktar buraya cevaplıyayım eksik bilgisi olan arkadaşlarda faydalanmış olurlar.

@ has_artvin_li kardeşim ekte benim çizdiğim bir proje var...
Umarım faydası olur..

Ekli dosyalar

• caddy deneme.rar
    238.2 KB · Görüntüleme: 305
Merhaba,

Ben CaDdy öğrenmek istiyorum, nereden başlayabilirim ?

Saygılar.

iyi günler ben caddy programını yeni ögrenmeye başladım projeyi çizdim ama bu iki baglantı yerini nasıl baglantı var diye gösterebilirim ACABA MESELA r,s,t çizgileri şuraya baglı gibi nokta gibi işrate konuluyor ama bir türlü yapamadım.lütfen yardımc olunuz.

arkadaşlar yapı elemanlarını bir türlü yerleştirmiyorum yardımcı olabilen varmı acaba önce duvar falan mı çizilecek?

Dosya karı gönderebilir misiniz ***@*** rica etsem bende deneyeyim

Moderatör tarafında düzenlendi:

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri