CADDY hakkında sorduklarınız ve takıldığınız noktaların çözümleri

merhaba forum kullanıcıları CADDY hakkında takıldığınız yerlerde lütfen yazınız. Mümkün olduğunca sizlere yardımcı olmak istiyorum :)

merhaba elektro 01
Caddy vinç den kastın tam olarak nedir? aÇıklayabilirsen sana yardımcı olmak isterim

arkadaşım ***** birde resim kütüphanesine nasıl resim yüklerim ben möller kontaktör kullanıyorum ve telemekanik bunların resimlerini nereden bulabilirim

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadasım, bende uzun zamandır, eskı ve yeni versıyonu kullanıyorum ama;
sembol yaratmam mumkunmu ,
ayruca kedi vinç diyen arkadasım galıba, üç boyutlu nıçlerde yürütme motorunu anladı..

merhabalar caddy de resmim ve malzeme listesi konusunda sana şöyle yardımcı olabilirim.
yeni eklenen malzemeleri ilgili firmanın vermiş olduğu resimlerin ve malzeme özelliklerinin de bulunduğu listeler mevcut.örnek telemekanik firması kendi malzemesi kullanılsın diye böyle listeleri kendisi çıkartır ve piyasaya sürer. senin yapman gereken bunu bulup programda import etmek.

Moderatör tarafında düzenlendi:
arkadaşlar cddy için semboleri nerden bulacağız biraz yardımcı olabilirmisiniz pano görünümü çizeceğim karelerden ibaret

ar4kadaşlar merhaba yeni caddy de çizim yapmaya başladım cain çizimini nasıl yapacagız bilen varmı panonun görünüşü nasıl olur

ar4kadaşlar merhaba yeni caddy de çizim yapmaya başladım cain çizimini nasıl yapacagız bilen varmı panonun görünüşü nasıl olur

dimensions ayarlarından ölçülendirme işini yapabilirsin bundan önce
çizgi çizmek çember yay çizmek kısımlarından nasl görünüşe sahip olmasını istiyorsan oradan çizeceksin versiyonun nedir bilmiyorum yazılımının ama panonun ön görünüşü vs. gibi tasarım aşamaları yine aynı cad ortamında yapılabilmektedir.

arkadaşlar cddy için semboleri nerden bulacağız biraz yardımcı olabilirmisiniz pano görünümü çizeceğim karelerden ibaret

normal çizim sayfasını açtığında sol sekme çıkacaktır burda symbols ve workspace diye kısımlar olacaktır bunun hangisini kullanmak istiyorsan üzerine bir kere tıklayarak açılacaktır

workspace de çalıştığın çizim sayfalarına
symbols de ise caddy nin kütüphanesinde yer alan sembollere ulaşabilirsin.

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Geri