Caddx Nx-4 ile ilgili.

omergg

Üye
Arkadaslar nx-4 bir panelim var. ve 4 kanal wireless kart ta mevcut.
3 adet PIR kablolu
3 adet kontak kablosuz
2 dıs siren ve 1 ic sirenim mevcut.
tamamının duvara montajını gerceklestirdim. hatta keypad anakart ve aku baglantıları da tamam. Enerji verdim ve sistem calısıyor ancak PIR ları, sirenleri ve manyetik kontakları nasıl baglayacagımı bilmiyorum. Bana telefonda bunları ucreti karsılıgı
anlatıp programlamamı saglayacak birini arıyorum. Evin bulundugu yerde hicbir caddx servisi bulamadıgım icin son care bu yola basvurdum. yardımlarınızı rica ediyorum.
tesekkurler.

meraba biraz geç oldu sorunu çözememiş olmanı düşnerek yazıyorum elide ki nx4 panel 4 uç biirim kaldıra bilir diğerlerini programlama yaparken doble zone denen bi çözümü var bunu yaparsan her bölge farklı görünür keypadde bide seri bağlantısı var onda ise sadce 4 bölge görünür ama her bölge ayrı çalışır eger çözüm bulmadıysan yardımcı olabilirim duble zone yapman iyi olur ama onun programlamada nasıl yapıldığını unuttum 1 2 güne bulurum. bu zaman da herseyin bi karşılığı var ama bilgimi satmam sunarım yardımcı olabilirsem duan yeter iyi burdan yaza özelden msj atarsan yardımcı olurum arastırmaya baslıcam

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri