C ve C++ EGİTİM DÖKÜMANLARI

umitalphan

Üye
Arkadaşlar C ye merak salan biri olarak bayagıdan beri internetde araştırmalar yapıyorum.Lakin elle tutulur döküman ve egitim amaçlı belgelere ulaşmakda çok zorluk çekdim.İstedimki bu işi bilen ve ilgilenen arkadaşlar bana ve benim gibi ilgi duyan arkadaşlara dökümanlarını paylaşırlarsa çok daha güzel olur sanırım.Yardımlarınızı bekliyorum.

Bende proglamayla uğraştım bi ara(ama çok az) (c++) ya başladım.Sonra okul başladı.

ilkokul 8 :)
bıraktım çalışmayı.

bak ben çalışmak için şu siteden bi şeyler indirmiştim.(c+) için
sende sayfaları gez zaten kesin vardır..
E-Öğrenme » İndir - Mayonez Keyf-i Download

bence kesin bak ben indirdim süper videolu ve bi öğretmen anlatıyor...

:)

ben bir döküman paylaşmak istiyorum çok güzel bir döküman nasıl ekleyecegim buraya:)

Sn. umitalphan,

Eğer paylaşacağınız dökümanın dili İngilizce ise E-Book linkindeki E-book bölümüne İngilizce açıklama yazarak, eğer Türkçe ise Elektronik Kitap (E- Kitap ) linkindeki Elektronik Kitap (E-Kitap) bölümüne Türkçe açıklama yazarak paylaşırsanız mutlu oluruz.

Saygılarımla,

Döküman Arşivi

Bilişim Hukuku Semineri-1 Notları
İnterne'teki ticari aktivitelerin hukuksal boyutu, webde yasal, ticari bir kimlik oluşturma, e-ticarette fikri ve sınai haklar, e-ticarette tüketici hakları, internet aktörlerinin sorumlulukları, elektronik sözleşmeler, elektronik imza...
Bilisim_Hukuku_Semineri_1.pdf

C++ Uygulamaları Ders Notları (Kaan Aslan)
Kaan Aslan'ın verdiği C++ Uygulamaları kursunun ders notları. Şifre: cdernek
C++Uyg.pdf

Keyboard Dosyası (Programlamaya Giriş - Ali Vefa SERÇE)
Veri girişi için kullanılacak dosya. Kaynak dosyaların kaydedildiği dizine kopyalanacak.
Keyboard.class

MFC Ders Notları (Kaan Aslan)
Kaan Aslan'ın verdiği MFC kursunun ders notları. Şifre: cdernek
MFC.pdf

Unix/Linux Sistem Programlama Ders Notları(Kaan Aslan)
Kaan Aslan'ın verdiği Unix/Linux Sistem Programlama kursunun ders notları. Şifre: cdernek
unix.pdf

Forum istatistikleri

Konular
128,130
Kullanıcılar
449,847
Son üye
AhmetK06

Yeni konular

Geri