C programı arıyorum yardım...

Öncelikle selamun aleyküm arkadaşlar ben burdaki ustalarımızdan bir rogram istiyorum mümkünse C++ ve c# veya ansı C dedikleri herneyse
Ben bilgisayar programlamacılığı konusunda pek deneyimli değilim asıl işim de elektronik ama bilgisayar yazılımı ile elektroniği bir noktada birleşdirmek için bazı çalışmalar yapmakdayım ve bu çalışmalarımı da her adımını burda paylaşacağım ama öncelikle bir alt yapı oluşdurmam gerekiyor bunun için ilk adım olarak bazı kitapları aldım bu kitaplar
1:) pusula yayın evinin A dan Z ye C adlı sarı bir kitabı ve bu kitabın programını bulamadım
2:) CCS C altaş yayıncılıkdan
3:) Visual Basic altaş yayıncılıkdan
4:) Pic ve pic programlamacılığı ile ilgili bir dünya kitap hemen hemen bulduğum bütün kitapları aldım :)
Yaptığım bu başlangıç ne kadar doğru bunları sizlerin takdirine sunuyor ve sizlerden gelecek önerileri dikkate alacağımı söylüyorum fakat
Bu pusula yayın evinin kitabında kullanacağım C programı ve C ++ , C# gibi görsel efektleri de barındıran programları ustalarımızdan rica ediyor ve bu konuda yardımlarınızı bekliyorum...

İlgilerinizden dolayı teşekkürler

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,612
Son üye
esperran

Yeni konular

Geri