Buzdolabı tamiri hk

telemcii

Üye
Garantisi bitmiş Beko buzdolabım arizalandi.daha önce serviste çalışmış bir arkadaş çağırdık.rezistans,3metal sigorta, konvektör fan değişmesi gerektiğini söyledi.370 tl dedi bu fiyat çok mu arkadaşlar sizce.ne yapmalıyım

Üzerıne az daha koy, taksıtler yenı al, 3 yıl garanti devam eder, hele eskı model ise, enerji tasarrufusa saglarsın.

Problem neydi urunde birde model bilgisini verirsen yardimci olabilirim arcelik beko yetkili servis soğutma teknisyeniyim fiyati yuksek soylenmis

Problem neydi urunde birde model bilgisini verirsen yardimci olabilirim arcelik beko yetkili servis soğutma teknisyeniyim fiyati yuksek soylenmis
Üstad uzun zamandır su damlatiyor du.son vakitlerde alt bölüm soğutmaya başladı.
Beko yetkili servisi arıza tespitine ücret alıyor mu ?

Resistans,3 sigorta ve konvektör fan değişimi için 370 tl fazla geldi bana
IMG-20190225-WA0015.jpeg

Servis ucreti alir tahmini fiyat 280 300 civari iki gun fisi cekik kapilari acik bir sekilde bekletirsen su akitma problemi ve sogutmama sikayetin duzelir ama ilerleyen zamanlarda ayni problem olursa parca degisimi yapilsada sorun tekrarlama ihtimali buyuk

Servis ucreti alir tahmini fiyat 280 300 civari iki gun fisi cekik kapilari acik bir sekilde bekletirsen su akitma problemi ve sogutmama sikayetin duzelir ama ilerleyen zamanlarda ayni problem olursa parca degisimi yapilsada sorun tekrarlama ihtimali buyuk
Nerede çalışıyor sunuz? Ben Ankara'da yim

Ayrıca tsk ederim...

İstanbulda calisiyorum

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri