buzdolabı patlaması

çok haklısın ama halen insanımız ben herşeyi bilirim düşüncesi ile herşeyi tamir edebilirim zihniyeti ile davranıp ölüme davetiye çıkarmaya devam etmeseler bende bunu hortlatmazdım. ben küçük yaşta kendi oyuncagımı yapmaya başlamış biri olarak gerektigi zaman elektrik elektronik gibi meslek kurslarına katılıp kendimi geliştirmiş olmama ragmen nerede duracagımı bilirim ama eleman eline penseyi yankeskiyi kontrol kalemini ele geçirince büyük usta oluyor . sonrası malum gazete haberlerine konu oluyorlar. bu forumda yetenekli kaliteli arkadasları gördügüm için kayıtlara geçsin insanlar bilgilensin diye başlattıgım konuya bilimsel yaklaşım ile çözümler üretmesini arzu ettim. yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim.
@hserdar usta yaşımız yakın, inşaattan tahta çalıp altına sabun sürüp sanırım yokuş aşağı kaydınız, rulman tekerlekli arabada da kaydınız (izmirliyiz) hani bir de tokyo terliklerimiz vardı fren için kullanırdık. hani ne alaka diyeceksiniz de, bizim kuşak çok farklı, yaratıcı akılcı. ama yeni nesil öyle değil. eski konuları forumlarda hortlatmak abesle iştigaldir. hoş karşılanmaz. sağlıcakla kalın

yeni başlık açarak bilgi kirliligi yapmamak amacımdı . uzun yıllar forumlardan uzak kaldıgım için incelikleri unutmuşum. ikaz için teşekkürler

11 yıl 4 ay 22 gün geçmiş olsa da R600A denen yanıcı,patlayıcı gaz niye kullanılıyor?

R600 yanıcı gaz halen kullanmakta mıdır?
Yakın zamanlarda patlayan buzdolapları haberlerde duyuyorum da

kullanılıyor mutfakta var bizim...

1 ay önceydi.Bizim karşımızdaki apartmanda bir dairenin mutfak bölümünde bir patlama oldu
Tüm camlar yere indi.
Dediler ki buzdolabı
Hemen kendi buzdolabının arkasının temizliğini yaptım. Sonra 5 santim daha duvardan uzaklaştırdım ki maksat iyi hava alsın.
Havalar sıcak

Forum istatistikleri

Konular
128,159
Kullanıcılar
449,917
Son üye
kasva1965

Yeni konular

Geri