Buzdolabı Kompresörünün Şoklama Sonrası Çalışıp Durması

Çalıştırabildinizmi daha sonra
Hocam bile dağılmış yani bilye değişmesi lazım :).
Sadece yarım tur dönüyor sonra takılıyor. Zaten rotor ve stator içi metal parçaları ile doluydu. Sürtünme sonucu yemişler birbirlerini. Arızayı gözlerimle gördüm. Benim amacım çalışması değildi zaten. Öğrenmeye çalışıyorum. Sökmeyi parçalamayı da seviyorum.

Hocam bile dağılmış yani bilye değişmesi lazım :).
Sadece yarım tur dönüyor sonra takılıyor. Zaten rotor ve stator içi metal parçaları ile doluydu. Sürtünme sonucu yemişler birbirlerini. Arızayı gözlerimle gördüm. Benim amacım çalışması değildi zaten. Öğrenmeye çalışıyorum. Sökmeyi parçalamayı da seviyorum.
Bende bir zaman benzer bir işlem yapıp 1 dk çalıştırabilmiştim. Ondan dolayı sordum sadece. Bu motorlar ilginçtir ufak bir çapakta kitliyor. Kolay gelsin

Bende bir zaman benzer bir işlem yapıp 1 dk çalıştırabilmiştim. Ondan dolayı sordum sadece. Bu motorlar ilginçtir ufak bir çapakta kitliyor. Kolay gelsin
Dün arızalı olduğunu düşündüğümüz bir motorda denedim. Çalıştı ve hiç durmadı. Piston takılı kalmış ancak tekrar makineye takmak sorun olabilir. Bir gün tekrar durur ve müşteriye sıkıntıya yol açabilir. Ben aktif tamir yapmıyorum ancak tamircilerde vaktimi geçiriyorum :)
Teşekkür ederim. Size de kolay gelsin.

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,600
Son üye
psychedelic

Yeni konular

Geri