BURSA'DA KOMPANZASYON EĞİTİMİ - ÜCRETLİ

durceylan

Paylaşımcı üye
Kursun adı : Kompanzasyon Sistem Tasarım Eğitimi

Tarih : 5 Aralık 2009 Pazar - 6 Saat (Kurs+Yemek+Cafe)

Yer : Kervansaray Otel

İlgili Kişi : Halil DURCEYLAN

İletişim : 0 544 623 90 77 [email protected]

Web : Marmara Elektrik Enerji Danışmanlık

İçerik : Temel kavramlar, kompanzasyon ve detayları, proje aşamasında-bitmiş-faal durumdaki tesis için reaktif güç analizi, reaktif röle kıyaslamaları, elektroPAN ve Tense reaktif röle ürün tanıtımı,

Moderatör tarafında düzenlendi:
Eğitime katılmak istiyorum. Ücret nedir?

Değerli arkadaşlar,

Kompanzasyon Sistem Tasarım eğitimi Kervansaray otelde değilde, Teknik Eğitim Vakfında yapılması kararlaştırıldı.

Eğitim tarihi : 5 aralık 2009 cumartesi
Süre : 6 saat ( Yemek, çay molaları dahil )
Yer : Teknik Eğitim Vakfı, Buttim Merkez
Ücret : 150 TL + KDV ( Grup olarak şirket adına katılanlara extra %20 indirim yapılacaktır)
Kurs sonunda Teknik Eğitim Vakfı tarafından sertifika verilecektir.

bu eğitime katılmak için kompanzasyon sistemleriyle ilgili temel bilgiye sahip olmak yeterli mi?

Elektrik temel bilgiye sahip olmanız yeterlidir. Çünkü eğitimde detaylara inilecektir.

Bu hafta sonu Bursa'a yapılacak olan kompanzasyon eğitimi büyük bir fırsattır, kaçırmamanızı öneririm.

Eğitim'e katılmak isterim ama Bursa'ya dışardan gelecek biri olarak eğitimin başlangıç saati ve Bursa Otogar dan eğitim yerine ulaşımı nasıl sağlayacağız.bu detaylara göre kendi bulunduğum ilden ulaşım imkanlarını araştıracağım.

Bir de bu eğitimlere daha önceden katılan arkadaşlar varsa eğitimden memnun olup olmadıklarını,içeriğin yeterli olup olmadığı hakkkında bilgi verirlerse iyi olur.

uzaktan katilim soz konusu mu ?

bu kurs sonunda kendimizi geliştirmek amacıyla herhangi iş teklifleri gelirmi.?

Bursa'ya yakın çevre illerinden katılmak isteyen arkadaşlar eğitim yerini rahatlıkla bulabilirler.

Bursa terminale indikten sonra Buttim'den geçen herhangi bir otobüse binmeniz yeterlidir.

Eğitimin yapılacağı adres :

Teknik Eğitim Vakfı - Bursa Şubesi
BUTTİM C BLOK KAT 4 NO:1227

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,839
Son üye
Qkay

Yeni konular

Geri