Bursada devre elemanı satan yer yokmu

WattMan

Üye
merhaba arkadaşlar, transistör, entegre vb gibi parçaları bursada temin edebileceğim bir yer varmı?
internetten ala ala her seferinde 14tl kargo ücreti ödemek ağır gelmeye başladı
internette ne kadar araştırmış olsamda bursada yer bulamadım?

İşiniz nedir ne yaptığınızı bilmiyorum, fakat siparişlerinizi aylık yapmanız mümkün değil mi, çoğu firma 100 - 150 lira üzerindeki alışverişe ücretisz kargo sunuyor. Esnafsanız zaten iyi kötü rakip gördüğünüz arkadaşınız olmalı diye düşünüyorum, küçük çaplı siparişlerinizi onunkilere eklemesini rica edersiniz.

Bursa gibi bir büyük şehirde elektronik malzeme satıcısı olmaması ilginçmiş.

Küçük Sanayi otomasyon plazada Özdisana bakabilirsin. Zafer Plaza altı elektronikçiler çarşısında ve sarıtaş plzada aradığın bir çok komponenti bulabilirisin. Bursada elektronilk malzeme satışı yok demek abes olur. :)

merhaba arkadaşlar, transistör, entegre vb gibi parçaları bursada temin edebileceğim bir yer varmı?
Osmangazide kent meydanından, gazcılara doğru çık, zaten sokak ta elektrik toptancıları boldur elektronik malzeme satan var orda "gazcılar''
Bursa gibi bir büyük şehirde elektronik malzeme satıcısı olmaması ilginçmiş.
Var abi gazcılar da arkadaş, osmangaziye uzak galiba bilmeyebilir..

Ben 10 sene önce zafer plazanin yanında bir pasaj vardı oradan alırdım, bir de eski tekelin orada hurdacılar çarşısının altında bir pasaj daha vardı komple elektronikciydi şimdi ne durumdalar bilmiyorum ama şu an bursa'da olmaması imkansız gibi.

Forum istatistikleri

Konular
127,954
Kullanıcılar
449,604
Son üye
baba pero

Yeni konular

Geri