BULUS ILKOKUL MEZUNUNDAN

xxlxxl

Üye
son zamanlarda medyada haberlerde duyduğumuz bir konu ile ilgili google whatsup ipon ses tanıma sistemi ile ilgili yazılımlara büyük paralar vererek satın aldığı görülmektedir. en popüler olan YAZ KONUŞ BU TÜR yazılımşar şu an mevcut her ortamda fakat internet bağlantısı olması kaydıyla buraya kadar herşey normal fakat IPON offline olarak bu sistem üzerinde çalıştığını belirtmiş bende diyorumki ben bir türk olarak bu sistemin ALGORİTMASINI YAZDIM OFFLINE OLARAK bu sıstemi yapmış bulunuyorum ilginç dimi ama kime tanıtıcamki bir sürü icat yaptım hiç yaranamadım sebeb maddi gücüm olmadığından bu algoritmayı yazdım ve programa döktüm gayet iyi çalışıyor siz ne söylersenin aynısını sesli olarak okuyor söylüyor offline olarak işin temelei algoritmada bitiyor bunu yazmam bir haftamı aldı başardım fakat içimdeki isteksizlikten yani sırf maddi gücü olmayan insanalra değerin verilmediğinden dolayı üzerine fazla düşmedim fakat en azından baaşrdım ilk okul mezunu olan ve pogramcılığı ve elektroniği kendi başına öğrenmiş birisi olarak.. bu algoritma ile ilgilenen maddi gücü olan varsa hepsini vermeye hazırım ortamlara aktarma işini artık ellernde bulunan arge alt yapı programcılara kalmış ben başardım ve yazdım çalışıyor......... ne yazarsam aynen okuyor bu algoritma mantık fikir kullanılarak ortamlarda kullanılabiliyor.

NOT : OFFLINE OLARAK ÇALIŞIYOR İNTERNETE GEREK YOK.......
************* THE CODER MUCit

Moderatör tarafında düzenlendi:
xxlxxl isimli kullanıcı birden fazla üyelik alarak, forum mantığına aykırı şekilde ticari faaliyetlerde bulunduğu ve yanıltıcı şekilde kendi reklamını yaptığı için forumdan süresiz olarak uzaklaştırılmıştır.

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,612
Son üye
esperran

Yeni konular

Geri