Bulasık makınası plc cizimi

abiler ablalar merhaba benım sorunum ögretmenımın bılasık mkaınası plc cizmi istemesı ve bunu yapamam agır kayıplara neden olacak. lutfen yardım edin

Genel ozelikleri söyle

*kapaklar kapatıldıgında makına calıscak
*ilk 1dk durlıkcak
*parlatıcı ve bunun gıbı seylerı dokucek
*yıkıcak
*su tahlıye

simdiden ellerınızden operım cok tsk ederım .

çizimi kolay çizeriz de . Ilk 1dk. Durulayacak diyorsun bunu nasıl çizeceğiz. Yazılım ve çizim ikisi biden mi istiyorsun. Sadece çizim istiyorsan. Ufak bi çizm yapalım.___

abi 1dk durlayacak dereken sole anlatı hoca mesala zaman rolesı gelcek onune zaman rolesı saydıktan sonra Q.0.0 durlama cıkısıysa aktıf olucak bubnun gıbı bısey abı ilgin ıcın tsk ederım

UMARIM İŞİNE YARAR YAZDIKLARINDAN BUNLAR ÇİZİLİR .

abiler ablalar merhaba benım sorunum ögretmenımın bılasık mkaınası plc cizmi istemesı ve bunu yapamam agır kayıplara neden olacak. lutfen yardım edin

Genel ozelikleri söyle

*ilk 1dk durlıkcak
*yıkıcak
*su tahlıye

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.jpg
    Ekran Alıntısı.jpg
    19.2 KB · Görüntüleme: 60
Plc kullanıp ta zaman rölesi kullanmaya ne gerek war bu iş için plc kullanacaksak eğer zaman ayarını da plc içine eklediğimiz komutlarla sağlamamız. çok daha mantıklı olur.

Teşekkurler

Ogretmen plc cizzimi olucak demsıtı ders plc oldugu ıcın bahdiyar abi

ısıs-ares cizimi bu abi bu plc cızımınden bahsediyorum

elimizdeki olan programla çizdim anca bu kadar o genel mantıgıdır. artık sen gerısını halledeceksın. daha farklı çizim yapacak arkaşlar vardır.=

Moderatör tarafında düzenlendi:

Genel ozelikleri söyle

*ilk 1dk durlıkcak
*yıkıcak
*su tahlıye

Parlatıcıyı 10 sn boyunca koysun, yıkamayıda 5 dakika boyunca yapsın şeklinde tasarladım.

Ekli dosyalar

• memolimson168.rar
    1.6 KB · Görüntüleme: 44
Mobil deyim plc cizmi dimi bu ayrica bi fotograf alabilirmiyim.heycanlandim dogrusu aksam evegidene kadar

Sent from my GT-I9500 using KontrolKalemi.Com Forumu mobile app

Forum istatistikleri

Konular
128,132
Kullanıcılar
449,847
Son üye
AhmetK06

Yeni konular

Geri