Bulaşık Makineleri ve Çalışma Prensibi

Sizin arzu ettiginiz bilgi
1)Üretim aşamalarımı (imal etmek için)
2)Sizden istenen bir ödev mi?
3)Elinizde varolan eski bir Frının modernizasyonu için mi?
biraz daha açık net bilgiler verirseniz size yol göstere bilecegimize inanıyorum.

İsterseniz ilk önce bu tür ürünleri dünyaca ünlü üreticilerin kendi sitelerinden araştırmaya başlaya bilirsiniz misal Elektrolüx,inoksan Fagor ,çözüm markalarının sitelerinde teknik detaylarına kadar bulabilirsiniz saygılar

arçelik 6034 bulaşık makinası; tuz haznesindeki kumu yok etmiş tuz haznesini değiştirdim . 2. programda bazen eksik su alıyor beyin hızlı hareket ediyor beyini. kartı. su seviye okuyucuyu değiştirdim arıza giderilmedi problem ne olabilir

Bulaşık Makineleri ve Çalışma Prensibi ve arıza bulma hk.

Vermiş olduğunuz pdf formatındaki bulaşık makinesi eğitim dosyası çok işime yaradı. Buzdolabı ve çamaşır makinesinin de parçalarının anlatıldığı aynı şekilde bir çalışma varsa yayınlarsanız sevinirim. Şimdiden tekrar teşekkür ederim

Başlığı görünce buradan devam edeyim dedim yazlıkta frigidaire DW1265 uzun yıllardır çalışan bulaşık makinemiz var geçenlerde makinanın düğmesine basıp çalıştırdığımızda su alma başlıyor ve su alma işlemi bitince kaçak akım rölesi atıyordu su seviye şalterini söküp elimde yine aynı makinanın başka modeline ait su seviye şalterini taktım ama su alma işleminden sonra makine ilerlemiyor söküp takarken bağlantıyı karıştırmış olabilirmiyim diye düşünmeye başladım acaba devre şemasını bulabileceğim bir yer veya bu makineye ait şeması olan varmı acaba .teşekkürler

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri