BULAŞIK MAKİNESİ YIKAMA SÜRESİNE MÜDAHELE NASIL EDİLİR?

tamirci

Üye
Arçelik 6030 e marka bulaşık makinesi yaklaşık 1,5 saati aşkın süre bulaşıkları yıkıyor. Program seçme kısmı ve başlat tuşu var. Onun dışında programı ilerletebileceğimiz kısım yok. Yani lady3460 gibi değil.
Sorum özellikle ana yıkama süresi nasıl kısaltılabilir?
ön yıkama, boşaltma, sıcak ve soğuk durulamalar uzun sürmüyor zaten.
Cevaplarınız için teşekkürler

Beyni karışmış onun ...
Sakın dalga geçtiğimi zannetmeyin servislere sorunca hep öyle yanıt alıyoruz...
Tabiki edebilirsin neyin nereye gittiğini markala oraya mikro işlemci tak.
*Uçana kaçana mikro işlemci....

*** Bulaşık makinesinin yıkama süresi internal dir(içerden) Bazı modeller erişim vermiş olabilir.

Kolay gelsin...

6030 e dediğiniz makine 3 programlıdır.

1. program duş programı 15 dk

2. program ekonomi 50 derece 2 saat 40 dakika

3. program yoğun yıkama 65 derece 1 saat 50 dk sürer.

1,5 saat çok uzun değil yani

Sayın kanyak hocam
ön yıkama sonrası ana yıkamaya geçtiği noktadan durulamaya geçtiği nokta arası 60 dakika ise bu süre 30 dakikaya düşürülmek istense elektronik beyin kısmına müdahale etmek mi gerekir? Bu müdahale uzman kişilerce yapıldığında sonradan makine arızalarına yol açar mı?
Cevaplarınız için teşekkürler

bu müdahele için program kartının yazılımını tekrar yazıp yazılım değiştirmek gerekir. parça değiştirmek ile çözülecek bir iş değil

Uygun ekipmanla halledebilirim belki de. Ama ne tür cihazlar yada ekipmanlar lazım ve bunları nasıl temin edebilirim bunları öğrenmem lazım sadece diye düşünüyorum

Uygun ekipmanla halledebilirim belki de. Ama ne tür cihazlar yada ekipmanlar lazım ve bunları nasıl temin edebilirim bunları öğrenmem lazım sadece diye düşünüyorum

KonuNun ekipmanla alakası yok. Yazılıma mudahele edemezsiniz . Servisin de edebileceğini düşünmüyorum .

Yazılım koruması olduğu için mi diyorsunuz yoksa başka sebepten dolayı mı

Forum istatistikleri

Konular
127,957
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri