Buji ile ampul yakma

Yutubta Buji ve mıknatısla ampul yakma videoları var fakat bunun mantığı ne nekadar süre yanar çok canlı yanmasada iki üç tanesi iş görebilir gibi bilen gören deneyen varmı

Moderatör tarafında düzenlendi:
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
hayri kardeş, hani bir kural var, enerjinin dönüşümü kanunu, bir de yoktan var etmek, yutubta gördüğün her şeye inanma, hatta bana bile. vermeden alınmaz

İlahi Hayri Bey siz de mi!? Bir ara kulaklık ile kablosuz şarj vardı şimdi de bunu mu çıkardılar!?

Bunun gibi bir şeydi ...

Ampulün içindeki gazın manyetik alanla etkileşimi olabilirmi diye merak ettim hidrolik valfler de manyetik etkiyle valfi açıp kapatabiliyoruz

Ampulün içindeki gazın manyetik alanla etkileşimi olabilirmi diye merak ettim hidrolik valfler de manyetik etkiyle valfi açıp kapatabiliyoruz
Tüpü ışıldatmak manyetikle mümkün tabi ama bunun için Yüksek Gerilim (YG) / HV gerekir, tv EHT bobini veya tesla bobini ile ancak mümkün ha bir de plazma topu yakınında. HAtta saat hesap mak. lcd ekranı ve ledleri bile ;).

Sazan avi. Youtube böyleleri ile dolu doğru yoldan kazanacak birikim - kaabiliyetleri olmadığında bu tür yollar ile kandırma - dolandırma yollarını seçiyorlar. Kalite sorunu.

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri