Buharla Zemin Temizlenir mi?

Arkadaşlar bu bahsettiklerinizden hiç birşey anlamadım. Buharla zemin temizleyen süpürge var mı ki ?

Evet var Hatice. Hatta buharlı zemin temizleyen süpürgeler için en iyisi deniliyor.. Hijyen bakımından..

yüksek buhar parkelerede zarar vereblirmiş gibi geliyor bana...

mutlaka bu tarz ürünlerde zemin ayarı vardır. yani ne bileyim parke, taş vs.zeminler için ütüde nasıl oluyor sentetik ayarı onun gibi

Hunisiz deli mutlaka konmuştur diye düşündüm. Örneğin çok kirlenmiş bir zeminle az kirli bir zemin de aynı buharla ısıısyla temizlenmez..

buharlı temizlik git gide yaygınlaştığına göre alan büyük bir potansiyel var demektir. aslında evde evcil hayvan varsa buharlı temizlik daha mantıklı geliyor. çünkü normal süpürgede ister istemez hava akımından dolayı tüyler savruluyor. bunda direkt yapışır diye düşünüyorum

Benim parkelerim daha çok yeni bir zarar gelmesini istemem, ama hijyen olarakta böyle birşeye ihtiyacımız var, aslında.

buharlı temizlik git gide yaygınlaştığına göre alan büyük bir potansiyel var demektir. aslında evde evcil hayvan varsa buharlı temizlik daha mantıklı geliyor. çünkü normal süpürgede ister istemez hava akımından dolayı tüyler savruluyor. bunda direkt yapışır diye düşünüyorum

Evcil hayvan besleyenler bence temizlik konusunda biraz daha hassas olmalılar. Dediğiniz gibi hayvan tüyleri buharlı temizliyeciye yapışır. Daha verimli bir temizlik yapmış olursunuz..

Benim kişisel düşünceme göre hiçte hijyen değil! Diyelimki tuvalet temizleyeceksiniz, Oluşan buharı direkt ister istemez soluyacaksınız. Banyoda küf, bakteri vs vs hepsi buharla havaya kalkmış olucak. Her mikrop, bakteri, mayt bakalım buharın ısısıyla ölecek mi? Ve havalanan bu buharlı pis havayı teneffüs etmek ne kadar hijyen? Ben olsam asla böyle bir temizlik yolunu seçmem.

Düşüncelerinize saygı duyuyorum. Fakat bu teknolojiyi yapanlar bunu muhakkak düşünmüştür ve bakterileri havaya değilde direk olarak içine çektiğini düşünüyorum. Tabi denemeden yorum yapmak olmaz ama bu kadarını da düşünmüşlerdir.

Forum istatistikleri

Konular
127,954
Kullanıcılar
449,604
Son üye
baba pero

Yeni konular

Geri