Buharlı Ütü

ccandan

Üye
Arkadaşlar, 21/05/2009 tarihinde İzmir BOR-SU SU ARITMA SİSTEMLERİ diye bir şirketten ABLE marka Buhar kazanlı ütü aldım ve geçen ay arıza yaptı arızası, Buhar kazanındaki su ısınmıyor dolayısıylada buhar üretmiyor ütüyü almış olduğum firmayı aradığımda kapanmış olduğunu öğrendim ütü alırken de herhangi bir arızada elimdeki fatura ile firmaya başvuracağım söylenmişti, yaptığım takip neticesinde borsu yetkililerine ulaşamazsamda firmada görev yapmış birinden ütüleri İLSER ARITMA SİSTEMLERİNDEN İlser Arıtma Sistemleri alıp sattığını öğrendim bu şirketlede yapmış olduğum telefon görüşmelerinde yetkili servisin olmadığını öğrenmiş bulunuyorum

Şimdi bunları yazmamda neden

1 Sizlerde benim gibi bu ütüden uzak durun

2 İzmirde bu ütüyü tamir ettirecek bir firma varmı

Yardımlarınıza şimdiden teşekkür ederim

selamlar böyle bişey çok saçma derhal tüketici dernek ve ya mahkemelerine müracaatını yapabilirsin yetkili servis olmazsa bile üretici firma sorununuzu çözmek zorundadır.

selamlar böyle bişey çok saçma derhal tüketici dernek ve ya mahkemelerine müracaatını yapabilirsin yetkili servis olmazsa bile üretici firma sorununuzu çözmek zorundadır.

Firma Alman firması yazışmalar dava vs derken bir hayli zaman geçer hnm evde ütü yok demeye başladı bile sonuçta tamir ettirmekten başka çare yok yokta kim tamir edecek biri yardımcı olsa..... :(

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,612
Son üye
esperran

Yeni konular

Geri