buderus kombi logamax u 004-24k arıza

Presostat piyasada 40 30 olani vardir .hassas presostat diye gecer. Yada karyin fan roleside olabilir. Su akis sivincinde diyaframda sorun yok demistiniz. Prizden enerji aliyorsaniz birde fisi ters takin

Sent from my GT-N7100 using KontrolKalemi.Com Mobil mobile app

Presostat kombinin üstünde duran plastik bir kutu sanırım o kombi ilk calışmada ve kapanınca çıt sesi geliyor sanırım sağlamdır
kombi prize değil sigortaya bağlı ama seneler önce sanırım servis kablolaları yanlış bağlanmış diye değiştirmişti sonrasımı başladı bu olaylar hatırlamıyorum ama
karyın fan rolesi anakartın üstünde sanırım ona ne yapabilirim üstüne tıklamak haricinde
yanlışlarım varsa düzeltin lütfen yılmaz bey

Role zamanla kontak geçirmez. Role vurduğunuz da kombi calisirsa takili kalmistir. Beyaz plastik yuvarlqk bir kutu fqnin venturusne bağlıdır. Kontqk geçiriyor saglamdir.

Sent from my GT-N7100 using KontrolKalemi.Com Mobil mobile app
role nin resimlerine netten baktım anakart üstünde 2 siyah role sanırım
onlara vurdum ama değişen olmadı
ama daha önce yazdığım gibi kombi başlamada ve durduğunda çıt sesi geliyor üstten
yanlışım varsa düzeltin yılmaz bey

yılmazg58
yılmaz bey kombi anakart üstünde 2tane biri ilk atesleme diğeri nomal ateşleme işareti olan döndürülebilir cubuklar var sanırım ayarlarını değiştirdim kazara onların
ayarları ilk ates ve normal ates ne olmalı cubukların bilginiz varmı basta ortada sonda

kombi anakart üstünde 2tane biri ilk atesleme diğeri nomal ateşleme işareti olan döndürülebilir cubuklar var sanırım ayarlarını değiştirdim kazara onların
ayarları ilk ates ve normal ates ne olmalı cubukların bilginiz varmı basta ortada sondayardımcı olcalk biri yokmu

Ekli dosyalar

• Fotograf-0012.jpg
    Fotograf-0012.jpg
    373.7 KB · Görüntüleme: 17
kombi anakart üstünde 2tane biri ilk atesleme diğeri nomal ateşleme işareti olan döndürülebilir cubuklar var sanırım ayarlarını değiştirdim kazara onların
ayarları ilk ates ve normal ates ne olmalı cubukların bilginiz varmı basta ortada sondayardımcı olcalk biri yokmu
yardım lütfen

kombi arızasıyla uğraşırken anakartın üstüne kombi acıkken kablo deydirdim
şuan kombi başlangıcta sadece yeşil lamba yanıyor hiç ses yok başka
yardım lütfen ne yapabilirim

bu kombi
5 senedir nerdeyse her yaz uğraştırdı delirtti
yazın uzun süre kullanmayınca yaz sonu bir türlü düzgün calışmazdı
ne arızalar neler neler
kac kere servis cağırdım kendim yaptım sensor arızaları ama bir sonraki sene aynı

bu sene sorun cözüldü çok şükür
kombi kapanınca yazın kullanmıyorken petek vanalarından damlama olurdu
kombi calışırken kışın olmazdı
bende damlasın bitsin kışın takviye yaparız derdim
bu sene petek kacaklarını hallettim
kombi susuz kalmadı sensörler kurumadı yapışmadı
yaz sonu komdi normaldi

kombiniz susuz kalmasın
bu tüm calışan herşey için gerekli
siz uğraşşmayın

Forum istatistikleri

Konular