Buda benim cnc router ım

quasimo

Üye
Üniversite bitirme projesidir.
Router ın hesaplarının tamamı bana aittir,alüminyum,kestamid,pleksi,ahşap işlenebilmektedir
İşleme alanı x-800mm,y-450mm,z-90mm
Üzerinde step motorlar kullanılmıştır.

Elinize sağlık,sormak istediğim sigma profillerin bağlantı yerlerinden esneme yapma ihtimali var mı?sigma profilleri boy olarak mı(6mt)aldınız yoksa parça olarak satan yerler var mı?son sorumda sürücüler ve motorlar hakkında bilgi verirseniz sevinirim.saygılar.

Sigma profillerde ve baglanti noktalarinda herhangi but enemy olmuyor ,sigma profile boy olarak alirim islendi,kesilen kisimlar frezede islenerek hazirlandi,Motorolar step motordur.

Cnc de cam programı olarak hangi programı kullandınız?

Cam programı olarak şuan rhino cam ile çalışıyoruz fakat herhangi bir g,m code üreten programı kullanabilirsiniz.

Üniversite bitirme projesidir.
Router ın hesaplarının tamamı bana aittir,alüminyum,kestamid,pleksi,ahşap işlenebilmektedir
İşleme alanı x-800mm,y-450mm,z-90mm
Üzerinde step motorlar kullanılmıştır.
hesaplama derken kastettiginiz nedir.mekanik mukavemet hesaplamalarımı yoksa motor kalibrasyonumu.yapmıs olgugunuz hesaplamaları acıklarsanız mennun oluruz.

Elinize sağlık,sormak istediğim sigma profillerin bağlantı yerlerinden esneme yapma ihtimali var mı?sigma profilleri boy olarak mı(6mt)aldınız yoksa parça olarak satan yerler var mı?son sorumda sürücüler ve motorlar hakkında bilgi verirseniz sevinirim.saygılar.
ikitelli demirciler sitesinde
20 cm bile isterseniz kesip veren yerler var
kilosu 11-12 tl
aliminyumuda tabakadan istediğin kalınlığı seçiyorsun kesip veren yerler var
ikitelli demirciler sitesinde

Çok temiz çalışma olmuş.Kablo reglajınıda yapsan orjinal gibi diyebilirim.Emeğinize sağlık.

Tablanın altından vidalı mili köprüye nasıl bağladın. Tabla altından rayların yakınında bir köprü var sanırım.?

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri