Buattan Elektrik Almak

veli dayı

Üye
s.a arkadaşlar bugün evdeki adsl modem in yerini değiştirdim modemin yakınında buat vardı ama bilmediğim için ordan elektrik alamadım uzatma kablosu yapıp başka bir prizden aldım elektriği ama kafama takıldı buat dan elektrik nasıl alınır ???

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Konu dışı uygun olmayan mesajlar silinmiştir, düzeyli sohbet edilmezse konu kapatılır!

Yeni aldığım klima için buattan elektrik almak istiyorum. Buat fotoğraftaki gibi. Altta birleşik olan iki parçada da enerji var, üstteki teklide ise enerji yok. Nasıl bir yöntem izlemeliyim?

9A270EB8-1E59-469D-898A-2BCD38B44011.jpeg

Yeni aldığım klima için buattan elektrik almak istiyorum. Buat fotoğraftaki gibi. Altta birleşik olan iki parçada da enerji var, üstteki teklide ise enerji yok. Nasıl bir yöntem izlemeliyim?

buattan almanızı tavsiye etmem !!!
direk hat çekilmeli ve klima kılavuz kitapcığında yazması gerekir kaç amper siğorta ve kablo takılması ve tipi ( C )
veya servisten öğrenin .
buattan aldınız diyelim kablo sorun yaşatabilir ve aldığınız kablo başka bir ürüne bağlı olmaması gerekir .
diğer durum
siğorta kutusundan bir prize direk hat gidiyorsa priz iptali yapılıp kısmen kullanılabilir .
siğorta kutusundaki siğorta değeri hesaplanıp siğortanın yenilenmesi ve klimanın başına takılacak
amperinde ( kılavuzunda yazar ) siğorta takılması gerekir .

Forum istatistikleri

Konular
128,128
Kullanıcılar
449,845
Son üye
burak_duyar

Yeni konular

Geri