Bu pano yetişecek.

...Sonra tahsihli proje. Sistemde küçük bir değişiklik yapmaya niyetim var fakat önemli birşey değil alarm ikazlarını daha detaylı olarak operatöre göndermeyi düşünüyorum.
BİTTİ......

Ekli dosyalar

• tahsihli1.jpg
    tahsihli1.jpg
    96.8 KB · Görüntüleme: 150
  • tahsihli2.jpg
    tahsihli2.jpg
    92 KB · Görüntüleme: 148
  • tahsihli3.jpg
    tahsihli3.jpg
    89.6 KB · Görüntüleme: 137
  • tahsihli4.jpg
    tahsihli4.jpg
    93.9 KB · Görüntüleme: 133
Moderatör tarafında düzenlendi:
proxlar ın marka ve çeşirlerine göre bir çok çeşitleri var. görme mesafesine göre proxunu kendin seçebilirsin. önğn maxmum görme uzaklıklğı 5mm,1cm,2cm.... değişiyor yani. bizm kullandğmz : omronun 1cm PNP prox
sistemin çalıştıysa ne mutlu. panonun dizaynını önceden çizim olarak yapmışsın. buda çok güzel . herkes uğraşmazz yani öyle. örn ben yeni bi projeli panoya : taban sacına bütün malzemeleri koyarak dizayn yaptıktan saonra montaja başlıyorum...
bu arada bu sistem nasıl çalışıyor. ne üretimi yapılıyor bu silo dediğin makinada....

arkadaşlar gerçekten çok güzel bir çalışma olmuş.Tebrikler Edremit projenin hikayesini bir solukta okudum.Azmin gerçekten takdire şayan.Başarılar.

sn edremıt ustadım ellerıne saglık wala yaptıklarını ve projelerını gordukce emegıne ve yaptıklarına saygı duydum ben yalovada bulunmaktayım ama sık sık aywalıga gıderım.bı sefer gelısımde ugramak ısterım yanına saygılar sevgıler

arkadaşlar bana bir tane şema lazım su kuyusu için motora yıldız üçgen yol verme motor koruma zaman rölesi zaman saati sıvı seviye rölesinin bulunduğu bir pano şeması yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler :-[

daha once bır kereste makınesınde gormustum 9 adet termık vardı hepsı serı baglanmıstı bırı arıza verdımı otomatık olarak hepsı duruydu

Elinize sağlık iyibir çalışma olmuş.

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri