Bu nedir

Arkadaşlar yüksek getirilimde kullanılıyomuş bu nedir
IMG_20220525_215636.jpg

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Merhabalar, aron bağlantıya uygun sayaçlar hangileridir , bildiğiniz kullanıdığınız var mı Türkiye'den temin edebileceğim veya alternatif ? ( Makel uygun değil sanırım bu bağlantı çeşitine ).

Merhabalar, aron bağlantıya uygun sayaçlar hangileridir , bildiğiniz kullanıdığınız var mı Türkiye'den temin edebileceğim veya alternatif ? ( Makel uygun değil sanırım bu bağlantı çeşitine ).
Aron bağlantı osos (otomatik sayaç okuma sistemi) sistemine uygun değil dağıtım şirketi bu şekilde olan eski bağlantıları değiştirtip osos tesis ediyor. Böyle bir sayaç temin etmekten ziyade dağıtım şirketiyle görüşmenizi tavsiye ederim.

Aron bağlantı osos (otomatik sayaç okuma sistemi) sistemine uygun değil dağıtım şirketi bu şekilde olan eski bağlantıları değiştirtip osos tesis ediyor. Böyle bir sayaç temin etmekten ziyade dağıtım şirketiyle görüşmenizi tavsiye ederim.
Evet haklısınız biliyorum, ilgili dagıtım şirketinin ölçü hücresinden bahsetmiyorum. O kısımda sıkıntım yok, fakat iç dağıtım hücremde Schneider ın DNF7 metal clad ölçü hücresi var oradanda takip yapmak istiyorum fakat aron bağlantı yapılıp, normal makel sayaç takılmış düzgün ölçemiyoruz o yüzden. Kendi içimizde aron bağlantıyı kullanmak istiyoruz . Bu arada çinliler bunu kullanıyorlarmış sanırım genel olarak öyle yapmışlar.

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri