Bu kompanent nedir?

taner şen

Üye
Herkese Merhaba, çok kısa bir sorum olacak Resim ve videodaki devrede siyah kısmın altındaki kompanent nedir? veya bu sevreyi ne ile yapabilirim?

Sistemde; 3v pil, led, bas-çek buton ve bilemediğim kompanent(ya da ne ise) var.

Video linki

Ekli dosyalar

• _DSC8809.JPG
    _DSC8809.JPG
    212.5 KB · Görüntüleme: 25
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Herkese Merhaba, çok kısa bir sorum olacak Resim ve videodaki devrede siyah kısmın altındaki kompanent nedir? veya bu sevreyi ne ile yapabilirim?

Sistemde; 3v pil, led, bas-çek buton ve bilemediğim kompanent(ya da ne ise) var.

Video linki
Entegre

bak güzel insan, olmaz diye bir şey yok. ama yapmak istediğin şe ne o çok önemli. o devrenin üzerine hiç bir şey yazamazsın veya silemezsin. bozuldu mu çöp oluyor. elindeki zımbırtının ne işe yaradığını söylersen yada yapmak istediğini buradaki büyüklerim olur olmaz veya ne lazım söyleyebilirler ama ben değil.

Bu ürün bir flaşör ve tek buton ile 3 farklı modda(yavaş ve hızlı flaşör ve sabit şekilde) yanıyor. Ben de böyle bir ürün yapmak istiyorum.

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri