Bu kadar alet edevat ne olacak YARDIM!

jokertr

Üye
Merhaba herkese selamlar.
Arkadaşlar zaman içerisinde böyle bir çöp yığınım oluştu.Bu konuda yardım ve fikirlerinizi alabilirmiyim?
1-) Bu aletleri çalıştırabileceğim bir ayarlı adaptör seçeneği varmı? (V ve Amper ayarlı)
2-) Bu değişik özellikteki aküleri şarj edebilecek ayarlı bir Şarj Regülatörü varmı?
3-) Şarjlı pillerin orjinal fiyatlarının üzerine %20 ile %30 arası ilave ücret ödeyince aletiyle beraber satılıyor....! Pillerin içini nasıl ve nereden değiştirebilirim?
Teşekkürler

bi joker daha varmış :D maktap akülerini yenileme çalışmasını yaptınmı basit bir işlemle sıfır gibi olabilirler alta videosunu bulabilirsem koyarım anlatmamdan daha iyi anlarsın bir beğeni ver yeter:)

bildiğim kadarıyla ni cd pilleri gençleştirme ve düzeltme oluyo sadece bu tür piiller için oluyo videoyu seyretmedim şuan ama ortalama gençleştirmek istediğin ni cd bataryanın iki katı voltajda ki bir bataryadan ortalama 10 defa paralel şekilde dokundururak şoklama yapıyosun yapmadıysan işine yarar...

Selam Joker
Bu videoyu bende gördüm, ancak henüz denemedim.
Bu arada internetten araştırdım biraz yüksek amperli ayarlanabilir adaptör fiyatları bir hayli yüksekmiş....!
Dewalt'ın 32V pilleri zaten uçuk fiyatlarda......!
Birde böyle bir alternatif var ancak pillerin Türkiye'ye kargo problemi var.
How to rebuild a Dewalt 14.4v battery pack

Forum istatistikleri

Konular
128,149
Kullanıcılar
449,892
Son üye
bekmezci

Yeni konular

Geri