bu forumda meslekı duşuncelerımızı serbestce yazamıyacaksak

tekin126

Profesyonel Üye
yazdığımız yorumlar hakkında tehdit kufur özelden hakaret edılıyorsa bu forumdan çıkmak adımın silinmesını istıyorum karşiliklı tartışmalar hakarete varan seviyeye çıkıyor yonetım mudahale etmıyor son bir aydır bende hakarete varan tartışmalara karşilik verdım benımde hatam oldu maalesef yonetımden mudahale gelmedı boyle forumda bulunmak ıstemıyorum gereğinin yapılmasını ıstıyorum tamamen silinmesını ıstıyorum

merhaba sayın tekin126

özel mesajlar yöneticiler tarafından okunamamaktadır. rahatsız oldugunuz özel mesajın altında bulunan "yöneticiye şikayet et" butonuna basarak sorunun ne oldugunu yazarsanaz. rahatsız olduğunuz mesajın bir kopyası tüm yöneticilere mail yolu ile gidecek ve tüm yöneticilerimiz bu konudan haberdar olacaktır.

dilerseniz profilinizden size özel mesaj gönderen kişileri engelleyebilir yada sadece arkadaşınız olan kişilerin sizinle iletişim kurmasını sağlayabilirsiniz.

Son düzenleme:
Sayın tekin 126; benzer durumlar, hepimizin başına geliyor. Hem forumumuzda, hem de günlük yaşantımızda. Bazen "olgunum artk" diyen bana da, "Mevlana da değilsin" i hatırlatıyorlar... Çıldırtıyorlar. Üslubumuzu bozduruyorlar.

"Bir lafa bakarım, laf mı diye. Bir de adama bakarım, adam mı diye"
Hepsi bu...

Tabi burası sanal bir ortam. Normalde gözünden şıp diye anlayabileceğimiz kişileri, tanıyabilmek uzun sürebiliyor bazen...
Ama gene de onların sandığı kadar uzun değil. :D

Fazla ciddiye almayın... Zaten bana göre forumda, ciddiye alınabilecek düzeyde 50-60 kişi vardır...

sayın mardahan ilginize teşekkur ederım dedığınız gıbı insanı çildirtıyorlar bazen bende agresıf yazı yazıyorum ama önemlı olan hata yapılırsa kabullenmek sonuçta insanız etten kemıkten o akşam çok uzuldum özelden yazdığını sayın aksi ye kopyaladım konuyla sağolsun ılgılendı ıstersenız sızede kopyalıyayım tartıştığımız kişi burada genç oğrencı arkadaşlar var bır proje denıyecek harçlığından artırarak malzeme alıyor bu işin içindeydım emeklı olana kadar tartıştığımız kişi 10 mwatt ıle 20 km den iletışım kurduğunu ıddıa edıyor okumuşsunuzdur belkı. benım bu kişiyle tartişma amacım yukardada yazdım bu mesleğe yenı başlıyanları cesaretlendırmek ama doğru ve mantıklı iş tavsıye ederek kısacası tadsız konu uzerınde tartışma yaşadık
Sayın tekin 126; benzer durumlar, hepimizin başına geliyor. Hem forumumuzda, hem de günlük yaşantımızda. Bazen "olgunum artk" diyen bana da, "Mevlana da değilsin" i hatırlatıyorlar... Çıldırtıyorlar. Üslubumuzu bozduruyorlar.

"Bir lafa bakarım, laf mı diye. Bir de adama bakarım, adam mı diye"
Hepsi bu...

Tabi burası sanal bir ortam. Normalde gözünden şıp diye anlayabileceğimiz kişileri, tanıyabilmek uzun sürebiliyor bazen...
Ama gene de onların sandığı kadar uzun değil. :D

Fazla ciddiye almayın... Zaten bana göre forumda, ciddiye alınabilecek düzeyde 50-60 kişi vardır...

Yaşlı insanları klasik lafıyla başlayayım... :D
Şimdiki gençler biraz tuhaf...
Sanırım eğitim sistemi, aşırı ve gereksiz hatta tehlikeli bir özgüven veriyor.
Babamdan korkmazdım; hocamdan, ustamdan korktuğum kadar... Belki de bu yüzden, gençlerin saygısızlıklarına aşırı tepki veriyoruz.
Hem meslek olarak, hem hayat olarak bizim de onlardan öğrenebileceğimiz konular olabilir. Ama onların bizden alabileceklerinin yanında, bizlere verebilecekleri fazla bişey yok !

dedığınıze harfıyyen katılıyorum ilkokul oğretmenım daha hayatta allah uzun ömur versın zıyaretıne gıder babama gosterdığım saygıyı oğretmenıme gosterır ellerınden operım her zıyaretımde yenı nesıl oğretmenının karşisında bacak bacak ustune atıp oturuyor saygı maalesef yok
Yaşlı insanları klasik lafıyla başlayayım... :D
Şimdiki gençler biraz tuhaf...
Sanırım eğitim sistemi, aşırı ve gereksiz hatta tehlikeli bir özgüven veriyor.
Babamdan korkmazdım; hocamdan, ustamdan korktuğum kadar... Belki de bu yüzden, gençlerin saygısızlıklarına aşırı tepki veriyoruz.
Hem meslek olarak, hem hayat olarak bizim de onlardan öğrenebileceğimiz konular olabilir. Ama onların bizden alabileceklerinin yanında, bizlere verebilecekleri fazla bişey yok !

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,603
Son üye
devrim25

Yeni konular

Geri