BU durum normal mi ??

veli dayı şimdi üzdün beni yaaa, sigorta atıyor mu? yooo voltaj normal mi? evet; demek ki kaçak yok. laptop adaptörü standarttır % 99 19 volt, ölçtün 19,2-4-5 veya 18,9 ise normaldir ki 18,9 dan aşağı bu güne kadar ölçmedim. adaptör üzerindeki bilgilerden universal olup olmadığına bakarız çıkış voltajı kaç amper olduğu yazar.veli dayı sıkma canını herşey normal. yinede garanti olsun bir ölç içimiz rahat eder değil mi?

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
veli dayı şimdi üzdün beni yaaa, sigorta atıyor mu? yooo voltaj normal mi? evet; demek ki kaçak yok. laptop adaptörü standarttır % 99 19 volt, ölçtün 19,2-4-5 veya 18,9 ise normaldir ki 18,9 dan aşağı bu güne kadar ölçmedim. adaptör üzerindeki bilgilerden universal olup olmadığına bakarız çıkış voltajı kaç amper olduğu yazar.veli dayı sıkma canını herşey normal. yinede garanti olsun bir ölç içimiz rahat eder değil mi?

eyvallah ustam saol eksik olma ...:D
şimdi anlamadığım nokta şu ben elektrokciyim cahilliğime verin kaçak olunca sigorta mı atıyor bizde kaçak akım koruam rölesi yok 1 2.s ben musluğa kontrol kalemi bakınca ışık yanıyor ama sigorta felan atmıyor ????

sigorta atmıyorsa sıkıntı yoktur ama ac benim işim değil siz bir tane kaçak akım taktırınız işin ustasına

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri