Bu devrede çıkış neresi?

HAyırlı olsun, yukarıda saydığım cihazların alıcı önündeki koyu renkli plastikleri temin etmelisiniz, hurdacı veya mahalledeki tv tamircisine uğrayın derim. Sorunlu pek kullanmayı düşünmediğiniz güneş gözlüğünüz varsa yine koyu renkli olup ışık geçiren plastiklerle denemeler yapınız. Eski foto filmi bulmanız daha da zor yine de aklınızda olsun, yine bulursanız disket içindeki kahverengi disk naylonu deneyin. En koyusundan oto cam filmini de unutmayın.

Yine başarı sağlayıp dönüş yapasanız sevinirim.

HAyırlı olsun, yukarıda saydığım cihazların alıcı önündeki koyu renkli plastikleri temin etmelisiniz, hurdacı veya mahalledeki tv tamircisine uğrayın derim. Sorunlu pek kullanmayı düşünmediğiniz güneş gözlüğünüz varsa yine koyu renkli olup ışık geçiren plastiklerle denemeler yapınız. Eski foto filmi bulmanız daha da zor yine de aklınızda olsun, yine bulursanız disket içindeki kahverengi disk naylonu deneyin. En koyusundan oto cam filmini de unutmayın.

Yine başarı sağlayıp dönüş yapasanız sevinirim.
Tamamdır çok teşekkür ederim.Yine burada başka arkadaşlar da faydalanmak isterse paylaşırım en son halini.

Yukaridaki sensor devresinden benim elimdede mevcut internetten getirmistim yanliz bendeki ldr ile cikis veriyo ben çikis ucunda led yakiyorum fakat dc röle çektiremiyorum akimi fazla geliyo sanırım

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri