Bu da benim AMPLİFİKATÖR

Ben de zamanında iç işleri bakanıyla o konuda çok tartışmalarım oldu. Ama artık beni Allah'a havale etti :). Bir nevi federatif sisteme geçtik :D

Benim de sizlerden farkım yok aslında.
Zamanında içişleri bakanlığı ile ciddi savaşlarımız olmuştur. Zama zaman da olsa bazı kolordu savaşlarımız sürmektedir. Ancak bunlar iyi niyet çerçevesinde diplomatik görüşmelerle halledilmektedir.
İlk zamanlarda MİNİK BİR RADYO bile yeter diyen içişleri bakanlığı, son üretimlerden sonra şu sözleri kullanmaktadır.
''Bu ampli sesleri daha temiz veriyor. Ama bassları açma midem yerinden oynuyor'' :D
Ne yapalım o kadara da razıyım haliyle :D

bizim komşular dandik Telefunken müziksetinden rahatsız oluyordu bununla kapıdan eksik olmazlar ilginç bir şekilde Mikado MD2012 son ses açık olsa da şikayete gelen yok Metallica sayesinde olabilir...
şuan çalıyor volum %99...

Metallica'nın kuru gürültü olmayan nadir parçalarından birisi :) Severim metallica'nın bu tür çalışmalarını.

Ben daha çok Def Leppard takılırdım

Def Leppard şarkılarımda var şuan Metallica çalıyor (Anesthesia) Pulling Teeth -Live... çalıyor...

Benim sistemde metal, alüminyum ya da bakır gibi müzikler seçmek zorunda değilsiniz :D
Hip-hop müziği de olsa,
Cazgır olup CAZZ eserleri çalsa da,
Halk müziğinden naneler olsa da.
Farketmemektedir.
Eser içerisinde kaydedilmiş her türlü frekansları algılıyor olup, algılamak için harici çaba göstermiyor, direk duyabiliyorsunuz.
Hatta insan kulağının limitlerini aşan seslerin de kulakları sağlam bazı kişiler tarafından algılandığı test edilmiştir.
Evi sallamak için ise ben genelde müzik sistemlerini uygun görmesem de, 90db/SPL hassasiyetindeki hoparlörlerim ile 1W lık bir ampli çıkış gücünde, bu olay rahatlıkla gerçekleşebilmektedir.
IMG_1240.JPG

(Bu olaya @serkan_48 bizzat tanık olmuştu)

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,839
Son üye
Qkay

Yeni konular

Geri