Bu cihazi kullanan varmi start veremiyorum

Eski bi makinanadan söktüm 14 adet var alman marka kitapcigina ulaştım ama türkçe olmadigi için anlayamadim varsa bilen yardimci olursa memnun olurum
P_20200311_144927.jpeg
1584086804647.jpeg

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Eski bi makinanadan söktüm 14 adet var alman marka kitapcigina ulaştım ama türkçe olmadigi için anlayamadim varsa bilen yardimci olursa memnun olurumEkli dosyayı görüntüle 62093Ekli dosyayı görüntüle 62094
Encoder bağlanan kapalı çevrim vektör sürücü . Asenkron motorlar için .
https://www.parker.com/Literature/Electromechanical North America/SERVICE-USER GUIDES/HA389130.pdf
Google çeviri kullanıp üşenmeden çözebilirsiniz . Hem de pratik yapmış olursunuz .

Start verdiğinizde display'e hata mesajı geliyormu?. Devreye alırken termistor ve enable girişlerini uygun şekilde bagladinizmi? . Sürücü üzerindeki panelden motora haraket verebilmeniz için parametre değişikliği yapmanız gerekebilir.

Son düzenleme:
Evet biz muşambba fabrikasıyız ama makina almanyadan hurda olarak aındı ve homojen makinası deniliyo muhtemelen muşambayla senkronize çalışan üretim yapan bi makinaydı
Dediğim gibi, tork kontrollu veya semasında görundugu gıbı, encodr ıle cap kontrolu yaparak cevresel hızı kontrol edıyor. Ürunün,
hep aynı eşit kalınlıkta üretilmesini saglar.

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri