Bu şey nedir

http://www.svetilkin.by/product/params/category/189/product/50/productstarter/

12677928171633805944.gif

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Bu şeyi ben Ankara 'da ki iskitler bit pazarından aldım (tabi üstünde 5kv ibaresini görünce :D)bu şey ne işe yarıyor ve sürekli 5 kv sağlıyor mu?Ekli dosyayı görüntüle 59325
5kV uçlarına tel bağla uçların mesafesi yaklaşık 1 cm mesafe bırak ark var mı gör, duruma göre mesafeyi azalt veya arttır :). Atık cam sigorta varsa xenon far gibi kullanmayı dene, en son verebileceğim uçuk fikir :D, bir optoyla bu balast beslemesini bir herhangi bir müzik cihazıyla tetiklettir. Tedbiri elden bırakma.
1575261525111.png

sistem hazır ama takmaya korkuyorum
IMG_20191201_223834[1].jpg

pek beklediğim gibi olmadı sonuç ccfl bağladım pırpır edip sönüyor

pek beklediğim gibi olmadı sonuç ccfl bağladım pırpır edip sönüyor
Hemen vaz mı geçtiniz, ccfl boyutu da etken tabi devre sağlamsa, devredeki büyük elektrolit kond değer kaybetmiş gibi onu değiştirip tekrar deneyin.

Hemen vaz mı geçtiniz, ccfl boyutu da etken tabi devre sağlamsa, devredeki büyük elektrolit kond değer kaybetmiş gibi onu değiştirip tekrar deneyin.
Günlerce uğraştım bu konuda çok güzel ark yapıyor grafit eritmiştim güzel kaynak makinesi olur bundan birde normal florasanları 5-6 kat daha güçlü yakıyor tabi dahada hızlı ısınıyor
İskitlerde guzel ürünler oluyor ben cok seviyorum ordaki bit pazarını
Kesinlikle çok acayip şeyler var ve benden söylemesi bilmedikleri şeylerin ne olduğunu söylemeyin ben mesela oradan Amd işlemci kutusu gördüm (1.200 Tl) tabi işlemci yoktu içinde ama stok 150 Tl lik soğutucu çıkmıştı 15 Tl ye almıştım daha 2 hafta önce. Eğer bir gün Ankarayı ziyaret edecek kişiler varsa aranızda konya sokak ve iskitler bit pazarına gitmenizi öneririm.

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,839
Son üye
Qkay

Yeni konular

Geri