BS (British Standart) - Ingiliz Standartlari

halbayrak

Üye
Merhaba arkadaslar...Sitede arama yaptim ama herhangi olumlu bir sonuc alamadim...Ya da ben bulamadim sitede...Elinde Ingiliz Standartlari dokumani olan var mi?..Bu konuda yardimlarinizi istiyorum..Turkce ve ya Ingilizce farketmez..:confused:

halbayrak;
"ingiliz standartı dökümanı" nın hangi konu ile ilgili olduğunu yazarsan elinde olan arkadaşlar yardımcı olabilirler......

sembolzv3.jpg

belki yararlı olabilir

sembol2jh8.jpg

az da olsa yardımı olabilir

Elektrikle alakali standartlarini ariyorum..tesisat yontemleri hesaplama yontemleri vs..
Cok uzun zaman sonra yaziyorum ama umarim bana yardimci olan bir arkadasimiz cikar..simdiden tesekkurler..

Merhaba,

BS7671 ingiliz standardıdır.Elimde enson 1992 ye ait ingilizce dökümanı var ama 2004 tarihinde güncelendi.Eğer merak ettiğin birşey varsa mail yolu ile yardımcı olabilirim.

Bizim Türkiye'de kullandığımız yönetmelikler uluslararası elektrik komisyonu IEC 60346 standardına göre uygulanmaktadır.

Kolay gelsin.

Elektrik İngiliz standartlarına benimde ihtiyacım var.Bi proje yapıcam BS standartlarına göre yapılması isteniyor.

Merhaba arkadaşlar.Elektrike ait Ingiliz Standartlari dokumani olan var mi?.Turkce olsun.Yardımçı olursanız çok sevinirim.Önceden teşekkürler

Üretim ile alakalı BS7000 dökümanı vardı bende de ama içinde sadece üretim aşamaları ile alakalı içerik var, yani elektrik malesef yok. Yine de işinize yarayacak olursa arşivden tarar bulurum sizin için.

Yardimci olmak istediyiniz ucun tesekkur ederim.Ben Elektrik muhendisiyim.o yuzden bu benimcin cok onemli

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,963
Kullanıcılar
449,609
Son üye
cherrywine

Yeni konular

Geri