Brülör Arızası

Maalesef Türkçe döküman bulamadım. Halbuki ülkemizde çok kullanılır...

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
kardeşim bu işi yapiyosan mecburen biraz İngilizcen olmalı en azndan teknık terımleri bilmelisin artık turkce klavuzlu imalat yapan fabrıkalar bile azaldı bizler için üzüccü bir durum bu bızı gala alınamamamız demektır

4 servo motor derken 1 kazanda nasıl 4 servo motor?
sen problemi tam olarak açıklrsan belki yardımci olabiliriz.kazan süpürme işlemini yapıyormu?süpürme için fan motoru çalışmaya başlıyorsa aynı anda klepeleri açmaya başlıyormu açıyorsa kapamaya geçiyormu?açma ve kapama siviçlerini kontrol et ayrıcatekrar ediyorum servo motorun içinde miline bağlı pot olabilir onu kontrol et kart üzerinde olabilir ondaproblem varsa süpürme başlar fan sürekli çalışır klepelr açmaz başıma geldiği için söylüyorum

po
sen problemi tam olarak açıklrsan belki yardımci olabiliriz.kazan süpürme işlemini yapıyormu?süpürme için fan motoru çalışmaya başlıyorsa aynı anda klepeleri açmaya başlıyormu açıyorsa kapamaya geçiyormu?açma ve kapama siviçlerini kontrol et ayrıcatekrar ediyorum servo motorun içinde miline bağlı pot olabilir onu kontrol et kart üzerinde olabilir ondaproblem varsa süpürme başlar fan sürekli çalışır klepelr açmaz başıma geldiği için söylüyorum

pot arızası varsa servo motoru degişmekmi gerekir

motorin ile çalışıyor sistem ilk yanma anında klepeler hareket ediyordu şimdi yapmıyor sanırım ayarı yapamıyorum
Sanırım damper motorunu 4 allen anahtarla sviç ayarlarını yapman gerekecek basılı kalmış rölenin siviçi.Klapenin birini az bir açıklıkla sabitledikten sonra diğer kart kontrollü motora bağlı olan klape ayarı allen anahtarla yapılır.klapenin temizliğine de dikkat et.bazen pislik toplayıp sıkışır kalır motor klapeyi hareket ettiremez

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri