Bozulan elektronik aletler hakkında

Sigorta ve prize nasıl baktı bence kontrol kalemi ile
Ölçüm yaptimi?
Fazı görmesi sorun olmadığının işareti değildir sorun tesisatinizda ise kullanmış olduğunuz cihazlar bir daha yanar
Kombi içi sigorta ise kurtardiniz
Servis ölçüm yapmalı
Olcum sonucunu ve ariza sebebini tutanağa servis kağıtdina yazması gerekir

Sigorta ve prize nasıl baktı bence kontrol kalemi ile
Ölçüm yaptimi?
Fazı görmesi sorun olmadığının işareti değildir sorun tesisatinizda ise kullanmış olduğunuz cihazlar bir daha yanar
Kombi içi sigorta ise kurtardiniz
Servis ölçüm yapmalı
Olcum sonucunu ve ariza sebebini tutanağa servis kağıtdina yazması gerekir
Sen beni alnlamiyorsun galiba.
Üstte de yazmışım. Kombinin ıçine girdiği yuvayı yapan adam çok karışık yaptığı için kombinin teknik servis elemanı geldi ön paneli açamadı çünkü plastik yuva komple kesilmesi lazım. Onun dışında şalter ve sigortayı açtı baktı çalışıyor. Tek çare kombinin içini açıp bakmak o da yarına kaldı.

Hem yardım istiyorsun hem de gelen yardımları tersliyorsun. Besbelli gelen kişi birçok teknik servis elemanı gibi arıza aramak yerine komple komponent değişen tiplerden. Biz size yardım etmeye çalıştıkça bize ne doğru düzgün bilgi veriyorsun ne de bizi dinliyorsun. Maalesef bu şekilde kimse yardım edemez.

Hem yardım istiyorsun hem de gelen yardımları tersliyorsun. Besbelli gelen kişi birçok teknik servis elemanı gibi arıza aramak yerine komple komponent değişen tiplerden. Biz size yardım etmeye çalıştıkça bize ne doğru düzgün bilgi veriyorsun ne de bizi dinliyorsun. Maalesef bu şekilde kimse yardım edemez.
Kafan mı güzel. Kimi terslemişim?

Elinizde tornavida vs yokmu bir dolabı kapağı vs sökmek o kadar mı zor?altı üstü dolap ya iç kisimdan yada dış kısımdan montelidir.Kombi karti girişten yandiysa foto atarak size yardımcı olabiliriz.Evinize mutlaka elektrik ci çağırın özellikle nötr bağlantılarını kontrol ettirin.Diger dairelerde bu sıkınti yoksa sizde olması çok anormal

Elinizde tornavida vs yokmu bir dolabı kapağı vs sökmek o kadar mı zor?altı üstü dolap ya iç kisimdan yada dış kısımdan montelidir.Kombi karti girişten yandiysa foto atarak size yardımcı olabiliriz.Evinize mutlaka elektrik ci çağırın özellikle nötr bağlantılarını kontrol ettirin.Diger dairelerde bu sıkınti yoksa sizde olması çok anormal
Sorun çözüldü.
Anakart değişti

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri