///Bozuk Florosanlı LCD monitörlerinizi kurtarın ////

bülent usta banada lazım oldu bunu alsam işimi görürmü https://urun.n11.com/diger/lcd-moni...8LgoaLm08sKBprm-MnwaAoLgEALw_wcB&gclsrc=aw.ds eğer sorun florasanda değilse ayrıca bu inverterden almam gerekirmi görüntü 1 saniye gelip gidiyor https://urun.n11.com/diger-dizustu-...9lT27ZtPq9SfI1OFpssaAvHqEALw_wcB&gclsrc=aw.ds
1 sn. gelip gitme-kırpma floresanlarıdan en az birinin arızalandığını gösterir ama yine de kesin tespit etmelisiniz. 2. verdiğin link tek floresan için inverter bu ne için anlamadım.

1 sn. gelip gitme-kırpma floresanlarıdan en az birinin arızalandığını gösterir ama yine de kesin tespit etmelisiniz. 2. verdiğin link tek floresan için inverter bu ne için anlamadım.
ustam ozaman 2. linktekini almama gerek yok sanırsam florasan içinse led için ayrıca almam gereklimi diye sormuştum monitörü kontrol etmedim elim değmişken dedim led e çevireyim

Önce arızayı tespit et. Floresan değişimi de hassaslık ister biraz ince iş yani ,kolay değil panele zarar verme riski var.

Merhaba @yavuz58

arıza floresandan ise
monitör içindeki floresan
ile
yenisi boyut ve değerleri aynı olsun .

kolay gelsin .

Kolay Gelsin . Sağlıcakla Kalın .

Son düzenleme:
lcd ekran kırıkmış dışarıdan çizik gibi görünüyor du birde power karttan kontrol kartına çıkış 5volt bende dc dc converter sipariş verdim ama ekran camının kırık olması hiç iyi olmadı onuda değişirsem aslı astarını geçer, bu arada floresanlar patlakmış

arkadaşlar ben monitörü yaptım bitirdim kullanıyorum. bir sorunum yok tetiklemede yaptım güç kartını komple iptal edip 5v 12 cıkışli mini güc kaynağı taktım. on numara oldu

arkadaşlar ben monitörü yaptım bitirdim kullanıyorum. bir sorunum yok tetiklemede yaptım güç kartını komple iptal edip 5v 12 cıkışli mini güc kaynağı taktım. on numara oldu

hayırlı olsun , güle güle kullanın .
tüm kullandığınız malzemeleri ve tüm işlemleri anlatırsanız daha iyi olacaktır kanısındayım .

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri