Boyler Gövdesinden Su Sızdırması

Boyner gövdesinden su sızdırıyor, plastik çelik macun ya da daha güçlü yapıştırıcılarla sızıntıyı kesebilir miyim yoksa yeni bir boyner mi almalıyım, tecrübeli ustalarımın görüşlerini almak istiyorum?

Boyner gövdesinden su sızdırıyor, plastik çelik macun ya da daha güçlü yapıştırıcılarla sızıntıyı kesebilir miyim yoksa yeni bir boyner mi almalıyım, tecrübeli ustalarımın görüşlerini almak istiyorum?
Boyler diyeceğime boyner demişim😊
Boyner dediğiniz boyler mi. Sunfix aqua yi deneyin bi. Basınc yoksa pek fazla keser heralde.
Yeni boyler almamı mı tavsiye edersiniz?

güzel insan, forumumuzda epeydir varsın, şimdi sizin şu bolier, nasıl bir yapıya sahip bilmiyoruz bir veya birden fazla görsel paylaşsan bizde yorum yaparken tavsiyede bulunurken daha sağlıklı bildiler versek, ustalarımın tavsiyelerini küçümsemiyorum ama, su sızdıran yer içeriden se ve yapacağınız yama ileride daha büyük zararlara açarsa ne olacak? tavsiyede bulunan ustalara iyi dileklerinizi sunacaksınız. sıkız yapıştır da bir çözümdür ama geçer akçe değildir.

güzel insan, forumumuzda epeydir varsın, şimdi sizin şu bolier, nasıl bir yapıya sahip bilmiyoruz bir veya birden fazla görsel paylaşsan bizde yorum yaparken tavsiyede bulunurken daha sağlıklı bildiler versek, ustalarımın tavsiyelerini küçümsemiyorum ama, su sızdıran yer içeriden se ve yapacağınız yama ileride daha büyük zararlara açarsa ne olacak? tavsiyede bulunan ustalara iyi dileklerinizi sunacaksınız. sıkız yapıştır da bir çözümdür ama geçer akçe değildir.
Paskomya bey sızıntı bu şekilde ben burdaki değerli ustalarımın görüşlerini almak istiyorum, kaynak yapmak, çelik macun ya da başka bir yöntem çare olmayacaksa yeni boyler almayı düşünüyorum belki forumda başından böyle bi olay geçen tecrübeli ustalarım vardır fikirlerini alayım düşüncesiyle foruma yazmıştım.

Ekli dosyalar

• 068BD47C-5EA1-474E-B61A-ACA5A2FA5D7C.jpeg
    068BD47C-5EA1-474E-B61A-ACA5A2FA5D7C.jpeg
    128.3 KB · Görüntüleme: 13
çok fazla oksit var, yama geçici çözüm, söküp içeriden kontrol etmek lazım içerideki korozyonu tam temizlemek lazım. çürüyen yeri tamamen temizlemek lazım.

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri