Bosh SGS 23E02 EU bulaşık mak. arızası

06SCT

Üye
Slm arkadaşlar ;
Bosh SGS23E02EU bulaşık makinamda musluk göstergesi yanıyor.makinayı çalıştırdığımda su alıyor ve boşaltıyor.Yıkama pozisyonuna geçmiyor.Makina içine el ile su koyduğumda makinayı çalıştırıyorum.İçindeki suyu dışarı atıyor.Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum.Teşekkürler.

kartı resetle taban sivicini kontrol et sorun devam ederse kart arızalı

mrhb bu dedıgın arıza cozuldumu acaba??

Su kesik veya Akis sensorun arizali ola bilir.

ali0134 arkadaşım kartı resetle derken neyi kast ettin bir de taban switch i nerededir.Yardımcı olursan sevinirim

- - - Updated - - -

Maalesef hocam arızayı çözersem sizide bilgilendireceğim.

artık elektronık kartı cıkarıp kontrol edıcem herşeyını kombı bozuldu kartı arızalı ıdı hallettım şkrler olsn sımdı geldı bulaşık makıınesıne bende suan tekstıl makınelerının elektronıgıne bakıyorm bunlar hıc biş idegıl makınelerın yanında eğer bışyler bulabılırsem yazarım
aynı soru nbendede var cunku :(

Ali0134 arkadaşım senin.dedegin gibi ariza kart resetlemesinden kaynaklanıyormuş.Bosh ana merkezi aryinca kartın nasil resetlenecegi hakkinda bilgi veriyorlar.herkese tesekkurler:)

elektronık kartı cıakrdım herşeyı ölçtum bişi cıkmadı uln2003 entegreler vardı onalrı degıştırdım suan makıne sorunsuz clşyor:) sizin kart hrlde bı reset ıstıyormuş duzeldımı sorununuz suan??06SCT

Ali0134 arkadaşım senin.dedegin gibi ariza kart resetlemesinden kaynaklanıyormuş.Bosh ana merkezi aryinca kartın nasil resetlenecegi hakkinda bilgi veriyorlar.herkese tesekkurler:)

Kardes ayni sorun bende de var reset işlemini bi anlatsan.model ayni

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri