Bosch WTS NF STEP 2 Buzdolabı Eğitim Seti!

teşekkürler üstad verdiğiniz bilgiler için

bir şey daha soracağım üstad dondurucu bölme ne zaman -12 dereceye ulaşır yani fişi şimdi taktım diyelim 1gün 5saat 10 saat yani tahmini olarak ne zaman ulaşır

teşekkürler üstad verdiğiniz bilgiler için

bir şey daha soracağım üstad dondurucu bölme ne zaman -12 dereceye ulaşır yani fişi şimdi taktım diyelim 1gün 5saat 10 saat yani tahmini olarak ne zaman ulaşır

No-froz Soğutma sistemleri sağlıklı calışma ritmini 24 saat ön hazırlık çalışmasını yaptıktan sonra kazanabilir.

Siz bu süreç içinde sabırsızlanıp kapıları açıp kapatırsanız soğutma ritmini bozup küçükte olsa kazandıgı soğutma enerjisini harcamış olursunuz.

lütfen ,dolabınızı aktif duruma getirdikten sonra ilk 12 saat kapılarını açmayın sıcak ürün yerleştirmeyin ,

İlk 24 saat şoklama konumunda çalıştırın!

hocam selam çok acil yardımınıza ihtiyacım var KSU32600NE bosch marka dolap var fan çalışmıyor bir türlü anlayamadım daha önceki günlerdede yardımınızı almıştım dolap ilk takıldığında -16 dereceye geldiğinde fan devreye girer demiştiniz bu dolap için ama girmedi hocam ben de rezistansları kontrol ettim sağlam buzda tutmuştu neyse rezistanslar sağlam hocam sensöre baktım sonra ortam soğukken yani dondurucu bölüm soğuktu sensör kapalı konumda ölçü aletinden ses geliyor dışarı aldım ısındı ve yine ölçtüm yine kapalı devre ölçü aletinden ses geliyor sonra soğutucu kısımda resimde koyduğum parçaya baktım ne olduğunu anlayamadım ince uçlar açık devre kalın uçlar 1620ohm civarında diğer parçalardan rezistanslar sağlam fan sağlam kapıanahtarı sağlam
karta yeni naktırmıştım onuda sağlam diye aldım sizce neden olabilir arıza bana hemen yardımcı olabilirseniz çok sevinicem hocam çok teşekkürler

ali ustam bosch ksu 40600ne buzdolabı +2 -16 led hatası veriyor sorun nedir?

Damlalık rezinstansını ve komprosörünü test et.

Bosh KSU44600 NE marka buzdolabım var taşındıktan sonra gösterge panelinde ünlem işareti yanıyor üst taraf soğukken alt kısımda soğutucu bölümde sanki soğutmuyormuş gibi geldi acaba cihazı 4-5 saat bekledikten sonramı çalıştırsam.Çünkü öancesinde sıkıntı yoktu diye hatırlıyorum. Fikirleriniz için teşekkürler.

benimde aynı sorunum vardı bu bilgiler işime yaradı teşekkürler..

ARKADAŞLAR BOSCH 3320 NO FROST BUZDOLABIM VAR ÜST BÖLÜM -18 GAYET GÜZEL ÇALIŞIYOR FAKAT ALT BÖLÜM 11 DERECE OLUYORDU SENSÖR PATLAMIŞ (PETEKLERDEKİ)DEĞİŞTİRDİM YİNE PATLADI ÜSTELİK PETEKLEDE BUZLANMA OLUYOR ALT TARAFA SOĞUK HAVA GEÇİŞİNİ ENGELLİYOR RESİSTANSLARI ÖLÇTÜM 322kOHM VE 244KOHM GELDİ ÜSTELİK KARTI ARIZALIDIR DİYE BAKTIRDIMODA SAĞLAM SORUN NE OLABİLİR YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri