bosch was20361 tr rulman değişimi sonrası gıcırdama

bu 8 kg'luk makina olması lazım.onun keçesi piyasada yan sanayi yok.2 mm küçük olanı veriyor malzemeciler.oda ses yapıyor.en fazla ömrü 1-2 ay.sonra güle güle..orjinal keçe bulman lazım.vede gresleyip takman lazım..

orjinal keçeyi buldum ben kenarlı içe gömülü

35*72*10*12 olan modelide var.45*72*10*12 olanıda var.bunlar orjinal ölçü..

piyasadakilerde 32*72*10*12 olanı var.bu kazan milinde sürtünme yapıyor ve belli bir süre sonra keçe bozuluyor..

orijinal diyorsun ölçü ne?
ne kıl marka bu Arçelik,Beko varken bunu alınca sonuç...

sorma ya eve bir daha bosch sokmam asla ölçüyü bilmiyorum eski parçaları götürdüm parçaçıya avcılarda zaten bildiğim bi orası var birebir dedi eski parçalar hala elimde gerçi eskinin faydası olmaz

sorma ya eve bir daha bosch sokmam asla ölçüyü bilmiyorum eski parçaları götürdüm parçaçıya avcılarda zaten bildiğim bi orası var birebir dedi eski parçalar hala elimde gerçi eskinin faydası olmaz
bosh servisine git o eski parçaları göster iste onlarda satmak zorunda.

210 lira istedi boş servisi ückağıtcılar neyse ben bi daha söküp gress yapıyım peki rulman gresi mi olucak normal gress mi bu arada yanıt veren herkese teşekkurler

210 lira istedi boş servisi ückağıtcılar neyse ben bi daha söküp gress yapıyım peki rulman gresi mi olucak normal gress mi bu arada yanıt veren herkese teşekkurler
Rulman gresi olacak bosch un kullandığı rulman gresinin kilosu 1000 lira civarı :)

Usta makina senin mi bilmem ama orjinalını bulmak mesele bulsanda makıne fıyatına yakın para istiyorlar. Bende çok uğraştım sonunda hurdacılara baktım sıfır kazan, sıfır rulman gibi kazanıyla aldım eski kazanı verdim üstünede 10 tl tamam. Rulmanı sökmesi takması yağlaması ayrı bir sorun.

Forum istatistikleri

Konular
128,132
Kullanıcılar
449,849
Son üye
cagan20

Yeni konular

Geri