Bosch sms43d02tr bulaşık Makinesi tuş arızası

Merhaba arkadaşlar.Bosch sms43d02tr bulaşık Makinem var.makinem güzel çalışıyordu ancak akşam makinedeki tuşlar (1/2 doluluk,varıp speed vs) çalışmamaya basladi.ne yaptıysam bu tuşlar çalışmadı.makine çalışıyor.konuyla daha önce karşılaşan varsa bilgilendirirse sevinirim

Merhaba arkadaşlar.Bosch sms43d02tr bulaşık Makinem var.makinem güzel çalışıyordu ancak akşam makinedeki tuşlar (1/2 doluluk,varıp speed vs) çalışmamaya basladi.ne yaptıysam bu tuşlar çalışmadı.makine çalışıyor.konuyla daha önce karşılaşan varsa bilgilendirirse sevinirim
Kartı söküp tuşların basıp basmadıgına bakın ama sanırım tuşlar özelligini yitirmiş

bosch sitesinde baktım 4 tane bas bırak tuş bir tanede çok turlu tuş var. bulaşık makinem olmadığı için nasıl kullanılır bilmiyorum. (konum-sıcaklık- az çok filan). tamam çok kolaydır ama ben bilmiyorum. şimdi senin olayında tuş(lar) hangi konumda iken çalışmıyor. eğer 1/2 tuşuna bastım + power tuşuna çalışmıyorsa, kart üzerinde tuşları kontrol etmek gerekiyor. kartı sökmek lazım. çok turluda konum belirleyip çalıştır yaptığında çalışmıyorsa, burası kötü kart arızası vardır. servis kart değiştirir iyi para tutar. belki @bakımcıı usta ilgilenirse ucuza gelebilir.

Teşekkür ederim

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri