Bosch sms20e02tr bulaşık makinesi arızası

huliki

Üye
Makine köyde servis çağırıldı 580 tl kart arızalı dendi bende kartı ist den temin ettim. Kartı değiştim yeni taktığım kartta makine su alıyor bir zaman sonra suyu boşaltıyor musluk ışığı yanıyor öyle kalıyor. Servisin arızalı dediği kartta ise su alıyor 10-15 dk yıkıyor sonrasında duruyor öyle kalıyor. İki karttada farklı durumlar var ne olabilir problem ustalardan yardım bekliyorum köydeyken yapabilirsem iyi olacak kolay gelsin

Servis onarım detaylarını vermez. O parayı sadece kart ve işçiliği için almıyor. Belki kart birkaç farklı modelde makina için üretildi ve servis menüsüne girip parametre seçmen gerekiyor olabilir. Ya da karttaki işlemciye yüklenen program diğer versiyonlara uyumludur.

metin hocam belirttiğiniz durumlarda mantıklı bu işlemleri nasıl yaptırabilirim kartları tekrar istanbula getirsem bu dediğiniz versiyon güncellemelerini yaptırma şansım olabilirmi. yeni aldığım kartta seri numaralarıda aynı görünüyordu bu makinaya uyumlu olup olmadığını anlama şansımız varmıdır. makinada gözlemlediğim kadarıyla farklı parçalarda arıza göremedim versiyon veya yazılımsal bir durum gibi görünüyor. iki karttada farklı işlemler yapıyor.

Makine köyde servis çağırıldı 580 tl kart arızalı dendi bende kartı ist den temin ettim. Kartı değiştim yeni taktığım kartta makine su alıyor bir zaman sonra suyu boşaltıyor musluk ışığı yanıyor öyle kalıyor. Servisin arızalı dediği kartta ise su alıyor 10-15 dk yıkıyor sonrasında duruyor öyle kalıyor. İki karttada farklı durumlar var ne olabilir problem ustalardan yardım bekliyorum köydeyken yapabilirsem iyi olacak kolay gelsin
Su sayacı arızası olabilir. Su alırken hatalı ölçüm yapıyor ve ısıtma adımına geçemiyor. Böylece program takılması yaşıyor olabilirsin.

Forum istatistikleri

Konular
128,135
Kullanıcılar
449,856
Son üye
teslasarmali

Yeni konular

Geri