Bosch, Siemens, Profilo Cihazlara Ait Devre Şeması ve Test Programı İstekleri

şimdi bu makinede şöyle bir problem var.makinayı her hangi bir programa getirip başlata basınca bütün lambalar yanıyor ve 2 sn aralıkla ventile enerji verip kesiyor .başka bir şey yapmıyor..ve de ekrandaki lambalar bir söüyor bir yanıyor..(hepsi..)..teste de girmiyor..ondada aynı bütün lambalar yanıyor..
sayın ustam makınayı actıgınızda hazır ısıgı yanıyor sız baslaya bastıgıunızdamı butun ısıklar yanıp sonmeye baslıyor yoksa makınayı acıncamı ısıkların hepsı yanıp sonmeye baslıyor ?

sayın ustam makınayı actıgınızda hazır ısıgı yanıyor sız baslaya bastıgıunızdamı butun ısıklar yanıp sonmeye baslıyor yoksa makınayı acıncamı ısıkların hepsı yanıp sonmeye baslıyor ?

makinayı açıca bütün ışıklar yanıp sönmeye başlıyordu..kartı değiştirdim düzeldi..sorun karttaymış..

Hocam Siemens WIQ1630 veya WIQ1633 modelinin test programları ve hata kod listesini paylaşabilir misiniz? Teşekkürler şimdiden.

Bosch max who 2062 model için teknik dökümanları yayınlarsanız sevinirim.birde bu modelde kazan rulmanlarını değiştirmek için söküldüğünde tırnakları kırmak gerekiyormu böyle bir şey duydum.kazan rulmanları değişimini anlatırsanız sevinirim.dikkat edilmesi ve yapılması gerekenleri.amartisör arızasında amartisörü değişmek için kazanı açmak gerekiyor bu modeller için amartisör içindeki keçe ayrı olarakmı satılır.yani amartisör söküp değişmek yerine sadece keçemi değiştirilir.

Bosch max who 2062 model için teknik dökümanları yayınlarsanız sevinirim.birde bu modelde kazan rulmanlarını değiştirmek için söküldüğünde tırnakları kırmak gerekiyormu böyle bir şey duydum.kazan rulmanları değişimini anlatırsanız sevinirim.dikkat edilmesi ve yapılması gerekenleri.amartisör arızasında amartisörü değişmek için kazanı açmak gerekiyor bu modeller için amartisör içindeki keçe ayrı olarakmı satılır.yani amartisör söküp değişmek yerine sadece keçemi değiştirilir.

tırnakları kırıyorsun. videoyu izleyebilirsin baştan sona anlatıyor

https://www.kontrolkalemi.com/forum/konu/bosch-çamaşır-makinası-rulman-grubu-degişimi-video.66173/

Bosch SGS55E32EU/35 model bulaşık makinesinin devre şeması, teknik döküman vs paylaşabilirseniz çok sevinirim.

Kolay gelsin

Bosch KSU 45620 buzdolabım var.
Dondurucu bölümün ısısı -18 °C ye set edilmiş durumda iken, soğutucu bölüm içerisinde yaptığım sıcaklık ölçümlerinde ısı -12 ile -23 arasında değişmektedir.
Bu cihaza ait test programı ve devre şemasını iletebilirseniz memnun olurum.
Saygılarımla.

Selam arkadaslar bana Siemens wd14h540/01 modele ait test programi ve ariza kodlari lazim paylasirsaniz cok sevinirim saygilar

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,153
Kullanıcılar
449,897
Son üye
alcaponee

Yeni konular

Geri