Bosch SGS55M85/16TR bulasik makinasi anakart arizasi

Evet arkadasar.kartim 4 ay sonra geldi..yapilan islem LNK304GN entegresi ile 100 ohm watli direnc degistirilip kart kullanilir vaziyete getirilmistir..karti istanbula bir kart tamircisine gonderdim..4 ayda anca geldi..baya isi otelediler..parcalarin toplam tutari 10 tl yoktur..basina boyle bir olay gelen olursa bu parcalari degistirip muhtemelen karti calisir vaziyete getirebilirsiniz.

Evet arkadasar.kartim 4 ay sonra geldi..yapilan islem LNK304GN entegresi ile 100 ohm watli direnc degistirilip kart kullanilir vaziyete getirilmistir..karti istanbula bir kart tamircisine gonderdim..4 ayda anca geldi..baya isi otelediler..parcalarin toplam tutari 10 tl yoktur..basina boyle bir olay gelen olursa bu parcalari degistirip muhtemelen karti calisir vaziyete getirebilirsiniz.
yani benim dediğim doğru çıktı

yani benim dediğim doğru çıktı
Evet.!
LNK nin arizali oldugunu karti istanbula gonderdikten sonra ogrendim.. kart elimdeyken bizim carsida LNK yi bulamamistim..baska ustaya felan gosterince LNK saglam demisti..aslinda butun bacaklarindan kisa devre aliyordum..asil arizali olan LNK imis..kisa devreden dolayi watli direnci kestiriyormus..neyseki sabir gostererek karti bekleyip makinayi calistirabildik.

4 ayda gelmesine söylenecek çok şey var.
birincisi
Makul bir şey değil.
diğerlerine girmeye gerek yok..

Arkadaslar cikma kart bakmistim aylarca.hic ummadigim bir yerden buldum..ilk isim su direncin orjinali neymis bakmak oldu..ahada fotosu..cikma kart saglam ve calisiyor..Nasip iste.

Ekli dosyalar

• IMG-20190827-WA0018.jpg
    IMG-20190827-WA0018.jpg
    152.2 KB · Görüntüleme: 100
  • IMG-20190827-WA0018-1.jpg
    IMG-20190827-WA0018-1.jpg
    13.9 KB · Görüntüleme: 89
merhaba arkadaşlar aynı dert bende de var ne yaptımsa olmadı kart üzerinde direnç ve lnkg değiştirdim direncin yanındaki röleyi de değiştirdim fakat dijital ekrana enerji gelmesini sağlayamadım nerde hata yapıyorum acaba yardımcı olabilirmisiniz ?

Benim makinenin de anakartı arızalı, siz nereye tamir ettirdiniz. Kim tamir ediyor acaba. Elektronik kart tamircileri mi, bilgisayarcılar mı, makinenin yetkili teknik servisi mi, dışarıdan bir teknik servis mi tamir etti? Kime versem tamir edebilirler acaba? Mümkünse buradan ,olmazsa özelden adres dükkan tarif eder misiniz? Ve ne kadar ücret ödediğinizi mümkünse söyler misiniz?

Forum istatistikleri

Konular
128,128
Kullanıcılar
449,845
Son üye
burak_duyar

Yeni konular

Geri