Bosch Max boşaltma sorunu

adil.t

Üye
Çamaşır makinem yıkamayi yapıyor durulama bittikten sonra boşaltma yapıp sıkmaya geçmesi lazım iken boşalma motoru çalışmasına rağmen boşaltımı yapamayıp arızaya geçiyor boâltma hortumunu biraz hareket ettirip tekrar hareket verdiğimde suyu boşaltıp sıkmaya geçiyor daha öncede aynı arızaya benzer bir olayla karşılaşmış boşaltma motoru ile kazan arasındaki hortumda biraz deforme tespit etmiştim hortumun içinde top benzeri şamandıradan olabilirmi teşekkürler.

toptan değil ama hortumların içinde mutlaka yabancı bişeyler var heryerini temizlemek gerekiyor

Sağolasın hortumdan su gidiyor orda sikıntı yok ben körüklü hortumdan şüpeleniyorum mesela bu akşam iki yıkama yaptık birincisinde boşaltma yapmadı kapatıp tekrar açtım boşaltıp sıkmaya geçti ikinci yıkamada hiç sorunsuz yıkamayı bitirdi biraz uğraştıracak

güzel kardeşim pompa motorunuz plaset dediğimiz rotoru mıktanslı tiptir.bu motorlarda arızalandığı zaman bu sorunlar sık yaşanır.pompa motorunu değiştirdiğiniz zaman sorun ortadan kalkacaktır.temin noktasında sıkıntı yaşarsanız arayın yardımcı olurum.

güzel kardeşim pompa motorunuz plaset dediğimiz rotoru mıktanslı tiptir.bu motorlarda arızalandığı zaman bu sorunlar sık yaşanır.pompa motorunu değiştirdiğiniz zaman sorun ortadan kalkacaktır.temin noktasında sıkıntı yaşarsanız arayın yardımcı olurum.

Teşekkürler motor konusunda sıkıntım olmaz bende piyasa müdavimiyim bu tip motorlar ile 71 senesinden beri uğraşırım
Matbaa makinaları Montörüyüm ilk çıkan
Su sistemleride bu şekilde çalışıyor idi gerilimlerdeki dalgalanmalar bu motorların sonu oldu

Moderatör tarafında düzenlendi:

Forum istatistikleri

Konular
128,106
Kullanıcılar
449,807
Son üye
bdursun

Yeni konular

Geri