Bosch Low frost buzdolabı

Low frost

Üye
Buzdolabımın kapısını kapattığımda normal vakumlama yapıyordu. Şimdi ise uğultulu ses çıkarıp, vakumu daha güçlü bir şekilde kapıyı açman imkansız 5-10sn. Sonra duruyor ses. Benim için sorun uğultulu ses. Korkutuyor. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler

günlük gıda soğutma İç haznenin en arka tarafında, altta, defrost su toplama ve tahliye kanalı vardır, ortada gideri olur, bu gider borusu; dolabın arka ve en alt tarafında kompresörün olduğu yere toplama buharlaştırma bölümüne akar.

Bu gider ile kompresör bölümü arasındaki boru tıkanmış olabilir. Açmanız gerekiyor.

Reçel meçel yoğurt moğurt döküldüğünde tıkanır genelde

Son düzenleme:
Evet hakkısın tıkanmış. Teşekkür ederim. Birazını aldım fakat çok küçük delik parmağım girmiyor. Nasıl temizlicem. Bişey sokayım mı içine?
Bu arada rahat açılıyor ses gitti. Görev tamamlandı. Teşekkür ederim dostum o kanaldan az pislik çıkardım. Ve en altında su birikintisi vardı. Onu temizledim. O deliği komple nasıl temizleyebilirim. Bir yolu var mı?

Son düzenleme:
Aslında buzdolabını alırken size bir aparat ile geliyor, deliği temizlemek için. Eğer yoksa da kürdan gibi ince cisimlerle temizleyebilirsiniz.

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri