Bosch KDN56VI35N Buzdolabı Çözülemeyen Su Akması Sorun

evapı tamamen geri ittir.ön sac la arasında boşluk kalsın.dolabın dondurcu bölümünü toplama evap açık kalsın defros zamanı gelince aç gözlemleme yap bakalım erime yaparken ne oluyor da su geliyor.benim işaretlediğim noktanın buz yapmaması lazım. zaten gözlemleme yaparak bence bu sörünü çözersin sonuçta kolay ve bakılabilir noktada. baktın akma yapmıyor toplarsın dolabı. topladıktan sonra akma yaparsa üst kapaktan damlaya yoluyla akma yapıyor diye düşünüyorum tabi bu benim düşüncem
Gözlemleme yapamam. Dolap et dolu. Onları çözdüremem. :) Ama evapi geriye ittirecegim. Onda da olmazsa artık yapacak bir şey yok. Bi de dolap biraz daha fazla çalışmaya başladı son kurcalamamin ardından. Havaların ısınmasından galiba.

Gözlemleme yapamam. Dolap et dolu. Onları çözdüremem. :) Ama evapi geriye ittirecegim. Onda da olmazsa artık yapacak bir şey yok. Bi de dolap biraz daha fazla çalışmaya başladı son kurcalamamin ardından. Havaların ısınmasından galiba.
dolap boşalınca inşallah :) bakarsınız selametle hocam... düzelir derecesine ulaşınca havalardandır

• Beğen
Tepkiler: 064

Forum istatistikleri

Konular
128,119
Kullanıcılar
449,824
Son üye
Lecterer

Yeni konular

Geri