Bosch katı meyve sıkacağı arızası

ayaz_66

Üye
Arkadaşlar Bosch marka katı meyve sıkacağımın besleme kartın da bir parça arıza yaptı ve ben bu parçanın tam olarak ne işe yaradığını ve çalışma prensibini bilemiyorum parça 220 girişinde parçanın bir ayağı 220 girişinde diğeri ayağı kondansatör ve bobine bağlı parçayı Aydında bulamadım ve buradaki malzeme satan arkadaşlarda parçanın ne olduğu konusunda herhangi birşey söyleyemediler ve ayrıca kataloğlarda da karşılığını veya müadilini bulamadım paraçının içini açtım içinde ütü termostaı gibi kontak ucuları var parçanın üstündeki kod numarası
3MP10990
22V5T W

Ayrıca parçayı görsel olarak görebilmeniz açısından resimlerinide ekliyorum yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler..

Parça anakartın sapında kondansatörün yanında

kondansatörün sağında ki parça

Parçanın üstündeki kodlar

Parçanın açık hali

Yönetici Notu: Paylaşılan fotoğraf, fotoğraf paylaşım sitesinden silindiği için kaldırılmıştır.

arkadaşım gördüğüm kadarı ile bu parça mekanik bir termik yani motordaki her hangi bir yüksek akım çekildiği zaman kapatma devresi bir çok motor üzerinde mevcut düz bağlayınca çalışması gerekir 220 volt 5 watlık bir termik sanırım

malzeme ısıl termik eyer illa takayım diyorsan sana yollarım ama olmasada olur bobinajcıların çogu söker atar istersen birde bobinajcının birine sor.

Forum istatistikleri

Konular
128,129
Kullanıcılar
449,846
Son üye
g-silver

Yeni konular

Geri