bosch exclusiv F 1100 çamaşır makinesi amortisör

var kardeşim 120N amartisör takılacak ara göndereyim yakınsan gel al

sayın hakan K
Ne yaptınız hangi amortisörü aldınız bende de aynı sorun vardı. Amortisörü eline alıp parçacıları dolaşmakla iş çözülmüyor. Parça satanların çoğu ya cahil yada bilinçli olarak elindeki amortisörü satmak için detay bilgi vermiyor. Bu amortisörün yan sanayi piyasada ince delikli olarak mevcut. Ancak farklı newton değerlerinde olanları var 80-90 nevton alırsan yine sallanır ve vurur. Millet bilip bilmeden yorum yapmış. 110 newton bu amortisörün orijinal değeridir. Bu tür işlerde teknik bilgi vermeden şunu al bunu al demekle iş çözülmez. Eksik bilgi bilgisizlikten daha kötü... Ben gittim yenisini taktım ve hala dangır dungur vuruyor, çünkü doğru güçte amortisörü bulamadım.

Her zaman orijinal olan malzemeyi alıp takacaksınız, yan ürün olan malzemeyi takarsananız elbette gereği gibi bu işi yapamaz, bu da çok normaldir. Yan sanayi ürünü olan çamaşır makinesinin auto-reverse rölesini bir kere yanlışlıkla veya dalgınlıkla ben de satın aldım, normal sağlıklı kontak işlevi hiç olmadığı için anında çöpe attım, makinem bozulabilirdi. Çünkü yan sanayi ürünlerini yalnız çamaşır makinesinde de değil hiçbir cihaz veya makinede kesinlikle seçmeyiniz. Yoksa siz orijinal parçaları seçip satın aldıktan sonra isterseniz uzay mekiğiniz bile varsa parçalarını bununla değiştirin, orijinalindeki gibi yine çalışır. Sizi oyuna getirip işlevsiz veya nt. değeri daha düşük malzemeyi "bu da olur abi!" diyerek satmışlar (kakalamışlar) , hiç ama hiç kimseyi indiirekt yollardan suçlamanız bu bağlamda doğru değildir, yanlış parçayı satın alıp takmışsanız sorumlusu yalnızca sizsiniz veya yanlış yapılmış olan parça seçiminizdir. Kolay gelsin.

Forum istatistikleri

Konular
128,134
Kullanıcılar
449,853
Son üye
Megaronn

Yeni konular

Geri