Bosch Classixx 5 garip bir arıza.

Sizin dediğiniz de oymuş usta. Arkadaş a göstermemiştim dediğinizi o direk baktı söyledi. Teşekkür ederim size

Sizin dediğiniz de oymuş usta. Arkadaş a göstermemiştim dediğinizi o direk baktı söyledi. Teşekkür ederim size
teşekkür forumumuza ediniz kişisel teşekkür iyidir ama bizler bu forum sayesinde varız. bir de değişen parçayı arızayı tam olarak söylerseniz. diğer araştırmaya gelenlere yardımcı olur, bizimde bilgi dağarcığımızda bir tuğla olur.

teşekkür forumumuza ediniz kişisel teşekkür iyidir ama bizler bu forum sayesinde varız. bir de değişen parçayı arızayı tam olarak söylerseniz. diğer araştırmaya gelenlere yardımcı olur, bizimde bilgi dağarcığımızda bir tuğla olur.
Ben de o yüzden yazdım çoğu arkadaşlar çözümü paylaşma konusun da pek paylaşımcı olmuyor.
Kartı makineye takıp ısınan var mı diye kontrol ettik.
TNY264GN regülatörü (20tl) aşırı sıcaktı parmağını 3 saniye tutamazsın. 80 dereceyi geçince de sistemi kapatıyor. Karta dağıtımı yapan ana regülatör bu olduğu için. Daha sonra da ömrü az kalmıştır diye kondansitor leri de değiştirdik. Sorun düzeldi.

IMG_20230119_210222_706.jpg

Forum istatistikleri

Konular
128,162
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular

Geri